Czego możemy spodziewać się po ostatnich odcinkach przed finałem?

Wielkimi krokami zbliża si finałowy, 25 odcinek „UnmAsked”, ktory wiemy, że złamie serca,zaskoczy i oparty będzie na balu maskowym. Niestety, nie mamy tylu informacji ile byśmy chcieli, ale słyszeliśmy kilka ciekawych rzeczy.

ODCINEK 23   „Eye of the Beholder”

W tym odcinku Dziewczyny kontynuują zagłębianie się w przeszłość Ali, co „prowadzi do odpowiedzi, które Alison znała przed śmiercią”. Poznają Duncana (Lachlan Buchanan), postać „z przeszłości Ali”, który „może mieć klucz do wszystkich odpowiedzi dziewczyn”. Oczywiście najlepszym pytaniem jest „Czy mogą mu zaufać?”

Wiemy również, że Jason (Drew Van Acker) da „torbę z osobistymi rzeczami Ali, które mogą być czymś więcej, niż tylko śmieciami”. Może to zaprowadzi dziewczyny do Duncana?

W tym odcinku wróci Toby.  Z czego bardzo się cieszymy. „Powrót Toby’ego sprawi niespodziewane połączenie, które skończy się tragicznie”. Jeśli to jemu coś się stanie, zwariujemy.

W sneak peekach widać Jennę z bandażem na oku. To tłumaczy powrót Toby’ego. Może jest przerażającą, zboczoną przyrodnią siostrą, ale to cały czas rodzina – i niech tak pozostanie.

 

ODCINEK 24 „If These Dolls Could Talk”

Wskazówki prowadzą Kłamczuchy do „szpitala dla lalek, w którym znajdują się dziwnie znajome zabawki i mały chłopiec, który wie więcej niż się wydaje”. Zgadujemy, że te okropne momenty z lalkami coś oznaczają.

Również w tym odcinku „operacja Jenny da więcej, niż tylko odzyskanie wzroku”. Nie mamy pojęcia co to może znaczyć. Może dostanie jakieś super moce? (nie,no żart – oby 😀  )

Marlene King obiecuje EZRIA MOMENT na który wszyscy czekają, mający wydarzyć się „w łóżku”. Hmmmm…. 😛

I wreszcie zobaczymy fatalnie wyglądającego Garretta bez munduru. Taaaa, to super dziwne.

Tu znajdziecie artykuł : http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/what-to-expect-on-the-next-3-episodes-of-pretty-little-liars-following-the-clues-to-a?fb_pid=1330374048&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

I co W y na to wszystko?

 

 

3 myśli na “Czego możemy spodziewać się po ostatnich odcinkach przed finałem?”

Dodaj komentarz