Czego się dowiedzieliśmy z gry Spencer i Jenny w „Prawdę”?

Gra w „Prawdę” Spencer i Jenny była bitwą na słowa, i odbyła się szybciej i intensywniej niż Olimpijski mecz tennisa.

Więc czego dokładnie dowiedzieliśmy się z ich małego sparingu?

Noel był z Jenną „tamtej nocy”: Jenna przyznała się do tego co zdradził Eric, podczac gry Noela i Arii: Noel był z nią wtedy, kiedy znalazła Emily.

Jenna i Noel znaleźli Emily w restauracji, nie na ulicy: To ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że Emily przypomniała sobie o tym, iż była w restauracji i zobaczyła kogoś kto z łatwością mógł być Noelem. Noel twierdzi, że Emily już wtedy była „zalana w trupa”, a oni tylko próbowali pomóc.

Jenna i Noel nie odurzyli Emily: przynajmniej według Jenny, chociaż może to być kompletne kłamstwo.

Jenna kłamała by kogoś kryć: Lecz kogo? Czy chciała kryć Noela przed kłamczuchami, czy był w to zamieszany ktoś jeszcze? (Może „A”?)

Jenna chce by Spencer dalej trzymała jej sekret w tajemnicy:  Mimo wyjawienia tego, że może już widzieć światu, Jenna nadal, zrozumiale, nie chce by Kłamczuchy rozgadały, że kłamała o tym wcześniej. Posunęła się do bezwzględnego grożenia zdradzeniem informacji o Kłamczuchach, jeśli Spencer nie zatrzyma tego sekretu dla siebie – o tym była jej kwestia o „wzajemnym niszczeniu siebie”.

Jenna wyjawia wszystkim, że Spencer kłamała o pobycie Kłamczuch w domku nad jeziorem „tamtej nocy”: Czy to kłamstwo odbije się na nich?

Jenna wydaje się mieć wiele przemyśleń na temat „tamtej nocy”: W którymś momencie Jenna powiedziała, że zaczęła się zastanawiać nad tym gdzie była Emily, kiedy dziewczyny ją znalazły, i oskarżyła Spencer o upicie Emily. Ile ona dokładnie wie?

Jenna nadal przejmuje się nagraniem z nią i Toby’m: tym, o którym mówiła podczas gry.

Poza tym, najważniejszą rzeczą, jaką dowiedzieliśmy się podczas gry Arii i Noela, że Maya miała otwarte zaproszenie na stemplowane imprezy, najwyraźniej dlatego, że była nową, intrygującą dziewczyną w mieście – jeśli to jest, wprawdzie, cała historia.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/what-did-we-learn-from-spencer-and-jennas-game-of-truth-on-pretty-little-liars

Czy coś przegapiliśmy? Czy ufacie wszystkiemu, co powiedziała Jenna? Dajcie znać w komentarzach.

7 myśli na “Czego się dowiedzieliśmy z gry Spencer i Jenny w „Prawdę”?”

  1. Wszyscy się tu doszukuję kłamstw, bo w ten serial to w końcu ,, Słodkie kłamstewka ”, ale może tutaj biorą za kłamstwo prawdę. Może jestem łatwowierna, ale wierze, że Jenna i Noel przypadkiem spotkali Emily i jej pomogli. Przeczytałam cały artykuł i dla mnie nie ma co się doszukiwać 2,3,4 dna. Dla mnie Jenna była przenująca. W ogóle jest podejrzana trochę, ale bez przesadyzmu. Ona też ma się na baczności. Ale to tylko moje zdanie xd Pozdrawiam :* 🙂

  2. też zauważyłam te dziwne spojrzenie,ale Paige i Cece mają pewnie dużo do ukrycia, nie pomijając oczywiście Jenny i Noela, gdzie jak wynikało z gry wiedzą gdzie może znajdować się ciało Ali, ale czas sie skończył.

  3. ja uwazam ze Jenna dobrze wie ze dziewczyny znalazy Emily nad grobem Ali.wedlug mnie ewidentnie dala to do zrozumienia Spenser ze wie i pamietajcie ze ktos im zrobil zdjecia akurat w tym momencie gdzie wszystkie staly w szoku nad grobem Ali

  4. zgadzam się z Martą, raczej w tym artykule nie ma się co doszukiwać co do tego, że Jenna kłamie w związku w miejscem znalezienia Emily. wydaje mi się, że Jenna kryła A. w ostatnim odcinku 2 sezonu Jenna rozmawiała z kimś i nie była pokazana twarz i mówiła wtedy, że cieszy się ze spotkania i już długo się nie widzieli o ile się nie mylę bo to było dość dawno, może to była ta sama osoba którą ona ma chronić ? widać że CeCe i Jenna mogą coś kombinować razem, ale nie wydaje mi się, żeby Jenna akurat w tej sprawie chroniła CeCe, niby czemu w ogóle miała by ją chronić ? a poza tym wtedy jeszcze nie było CeCe w mieście.

  5. Jenna raczej nie ukrywa A. Pamiętacie odcinek w którym wyszło na jaw, że Jenna widzi? Pamiętacie scenę konfrontacji dziewczyn z Jenną? Jenna mówiła, że udawała ślepą jeszcze przez jakiś czas, żeby być bezpieczną czy jakoś tak. Moim zdaniem, Jenna też jest szantażowana przez „A”, tak samo jak Lucas jest przez „A” szantażowany – to by wyjaśniało jego dziwne zachowania ostatnimi czasy.

Dodaj komentarz