Czemu Maya została zamordowana?

Po obejrzeniu odcinka 2×10 wiemy, że Maya zostawiła list Emily, bo chciała się spotkać. Czy to ma związek z jej śmiercią?

Może Panna St. German była jedną z pomocnic ,,A” i to o tym chciała powiedzieć Emily? Czy to dlatego została zamordowana? Zapewne ,,A” bało się, że Maya wydaga się o jego/jej tożsamości, dlatego ją zabiło?

Druga teoria jest taka (mniej fajna) , że Maya była prześladowana przez ,,A”. Może Maya zdradziła Emily z dziewczyną, a ,,A” szantażowało ją, że powie wszystko Emily? Potem, gdy Maya dowiedziała się kim jest ,,A” po prostu ,,oni” usunęli ją z drogi.

Kolejna teoria jest bardzo przewidywalna, ale też niezła. Paige była ,,A” (chociaż nie musiała nim być), była zazdrosna o Emily. Wiedziała, że Maya łatwo odbije jej dziewczyne. Czy to dlatego ją zabiła? Hymm…

A może Maya przespała się z Paige? I to Paige ją prześladowała jako ona/jako ,,A”. W końcu Maya chciała powiedzieć o tym zdarzeniu Emily, ale Paige nie chciała jej stracić, a więc zabiła Mayę?

Która teoria najbardziej Wam się podoba? Może masz własną? Podziel się nią z nami!

 

8 myśli na “Czemu Maya została zamordowana?”

  1. po tym odcinku wiemy, że ,,A,, to jest ta sama osoba która zabiła Mayę ; ) .. ja podejrzewam Paige tak samo , tylko że musimy pamiętać że osoba który zdradzi kłamczuchy była blisko nich 4 .. więc obstawiam Caleba , bo kto inny ? Toby – nie , Wren – nie , Ezra – nie .

Dodaj komentarz