Czemu nie ufamy Ezrze?

Letni finał sezonu 3 Pretty Little Liars posiada ogromną listę zdrajców, a według ABC Family Ezra jest jednym  z potencjalnych kłamców. Nie tylko jest podejrzany, ale od teraz fani głosowali na niego jako drugi podejrzewany kłamca zaraz po Paige i trzeba przyznać, że nie jesteśmy w szoku.

Związek Ezry i Arii jest jednym z centralnych romansów od pilota, który sprawia, że trudno nam uwierzyć, że Ezra mógłby być częścią „A-team”.  Jednak popularność ich związku jest równoważna w naszych umysłach przez jakieś podejrzane zachowanie gorącego nauczyciela.
Oto sześć powodów dlaczego całkowicie nie ufamy Ezrze:

 

1. Historia którą zataił. W 3×09: „The Game Kahn” dowiedzieliśmy się, że Ezra trzymał ogromną tajemnicę przed Arią – w liceum jego dziewczyna zaszła w ciąże i jego mama zapłaciła żeby się jej pozbyć. To nie pierwsza rzecz, którą zataił przed Arią albo zajęło mu trochę czasu żeby się przyznać że był zaangażowany, który jest dość dużym faktem żeby nie wspomnieć o tym swojej dziewczynie. Może Ezra po prostu nie nadaje się do niezręcznych rozmów, ale fakt, że zachował to przed Arią, każe nam się zastanawiać, czego jeszcze jej nie powiedział.

 

2. Ma ciemną stronę. Ezra jest zwykle kochany, ale widzieliśmy jego ciemną stronę. Pokazał nam to kiedy był niesprawiedliwie sfrustrowany na Arie w 3×05: „That Girl is Poison” i widzieliśmy jego gniew w rodzinie. Plus, Ian Harding powiedział nam, że Ezra „nie jest tak dobry jak został wykonany, aby być.” To nie musi oznaczać niczego innego niż to, że on nie zawsze jest księciem z bajki, ale może to być wskazówka, że jest jeszcze gorszy.

 

3. Pieniądze. Ezra albo ma bardzo zawiłą sytuację… sprzedaż samochodu, albo może jest coś jeszcze, co tam się dzieje. I dlatego nie jest szczery.

 

4. „A”. Względna czułość do Arii i Ezry. Wspominaliśmy wcześniej, ale warto zauważyć raz jeszcze. Kiedy „A” nie zostawiło dokładnie samej Arii, była najmniej nękana z Kłamczuch. Szczególnie , że „A” zrobi coś, ledwo dotkniętemu Ezrze, w porównaniu do tego, co pozostałe Kłamczuchy przeszły. To dziwne, bo byłoby to bardzo łatwe dla Mony (Janel Parrish) lub nowego „A” żeby absolutnie zniszczyć Ezre, biorąc pod uwagę jego związek z Arią. Jeśli Ezra jest w „A-team”, wyjaśniałoby to dlaczego są bezpieczni.

 

5. Ludzie z jego przeszłości. Nienawidzimy trzymać osoby z przeszłości wbrew nim, ale czy spotykał rodzinę? A co z jego straszną ex-narzeczoną? Łatwo zobaczyć kogoś, kto dorastał w takim środowisku, a następnie wszystko nagle kończy z zaręczoną kobietą.

 

6. Jego dostęp do pieniędzy. Jeśli Ezra jest związany z “A-team”, to mogło by wyjaśnić jego pozornie ograniczone zasoby.
Co sądzisz? Czy Ezra może być częścią „A-team”, czy też istnieje jakiś sposób żeby scenarzyści mogli to wyjaśnić?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/6-reasons-we-dont-trust-ezra-on-pretty-little-liars

10 myśli na “Czemu nie ufamy Ezrze?”

  1. jejku, on nie będzie zdrajcą bo Aria po finale (chyba w hallowenowym odcinku) go pocałuje.

    a z tym że studiował na Hollis to albo nie przemyślenie reżyserów albo podejrzane. Bo Ali żyła wtedy no i powiedzmy że on był na ostatnim roku liceum Hollis. Potem rok później Aria przyjeżdża do miasta i się spotykają w barze, a potem się okazuje, że on jest nauczycielem. A przecież studia trwają kilka lat.

  2. ja myślę, że A- Team zaszantażował Ezrę tak jak Spencer w finałowym odcinku drugiego sezonu, by do nich dołączył, warunkiem było bezpieczny związek Arii i Ezry bez żadnych komplikacji. W odcinku 2×12 Aria dostaje ”zadanie” najłatwiejsze jeśli nie liczyć Emily, która musiała tylko pojechać w dane miejsce. Hanna musiała popsuć ślub ojca, a Spencer zerwać z Toby’m, Aria jedynie zaszantażować byłą Ezry. Co o tym myślicie?

Dodaj komentarz