Czerwony płaszcz

Nowe niuski już na prettylittleliars.com i to nie byle jakie! Znowu Spencer dowie się najważniejszych rzeczy, oby tym razem jednak nie zataiła ich przed pozostałymi kłamczuchami… Wróbelki doniosły, że to właśnie Spencer dowie się, kim jest nasza tajemnicza dziewczyna w czerwonym płaszczu!

 

 

(jako że ostatnio coś się chyba psuje z dodawaniem zdjęć na newsach i teoriach, zmuszona byłam dać Wam linka)

 

Co o tym myślicie? Kim jest tajemnicza dziewczyna, obserwatorka w czerwonym płaszczu?

 

Znalezione przez: Baska

Tagi:

13 myśli na “Czerwony płaszcz”

  1. Nie wiem czy jest zaskoczona. Pewnie nie tyle zaskoczona co zdezorientowana. Czerwony Płaszcz dał się złapać? Wielkie nieba! Pewnie o to tu chodzi. Myślę, że Czerwony Płaszcz to po prostu Ali, która jak wiemy po odwiedzinach u Arii nadal żyje. Nic nowego. Paige to pewnie A, bo ona nic nie wnosi do serialu, oprócz tego, że jest dziewczyną Em. Współpracuje z Shaną i dlatego była taka „zagapiona” w tamtym sklepie. Bała się zdemaskowania 😀

  2. nawet jeżeli to jest alison to po co miała by dręczyć dziewczyny??? jaki cel przez to chciała osiągnąć? poza tym było pokazan że ją także prześladowało A. tajemnice odkryła i dlatego zginęła-ot cała tajemnica.

  3. Mnie się wydaje, że „Czerwony Płaszcz” to CeCe. Mogłaby być A, bo przecież Alison opowiadała jej o sekretach swoich przyjaciółek. I w ostatnim odcinku, kiedy się pakowała, w jej walizce leżało coś czerwonego. Myślę, że to ona.

Dodaj komentarz