Członkowie A-Team’u

Jak powszechnie wiadomo (a przynajmniej są takie przypuszczenia) członków A-Team jest pięcioro.

Tyle, ile bluz w kryjówce „A” oraz tyle, ile kart w talii. (Nawiązując do newsa „Ile osób jest w A-team?”)

http://www.prettylittleliars.com.pl/ile-osob-jest-w-a-team-4551 [link]

 

Dwóch „A” już zdemAskowano, ale pozostali nam 3.

Poniżej przedstawię potencjalny skład A-team.

 

1.Mona Vanderwaal – jak już wiadome, została zdemAskowana jako pierwsza. Bardzo liczyłem na to, że się zmieni, ale po ostatnim odcinku już w to zwątpiłem.

Mona

 

2.Toby Cavanaugh – ujawniony jako drugi. Wciąż nikt nie wie, jakie tak naprawdę ma intencje: czy jest dobry czy zły i czy oszukuje kłamczuchy, czy może A-Team, ale definitywnie jest on jednym z członków.

 

Toby

 

3. Noel Kahn – pewnie wielu z Was ma go na liście podejrzanych. Ja również uważam, że jest on członkiem i działa na szkody dziewczyn. Utrzymuję to od pierwszego sezonu. On MUSI być jednym z nich. Zarówno jak Tobyego, kłamczuchy podejrzewały i Noel’a, ale potem zmieniły zdanie. Uważam, że Noel jest A, ponieważ:

 

Noel

 

Ma takie same rękawiczki, jak A. Oraz bluzę, która idealnie pasuje. Widzicie tą osobę, która skrada się pod samochód? Wygląda ona podobnie do „A”. Zbyt podobnie.

Hanna zostaje potrącona przez samochód. Gdyby nie wiedziała za dużo, „A” by jej nie potrącił. Przecież „A” wie wszystko.

Jednak potem okazuje się, że on nie jest „A”, gdyż ratuje ono Arię przed Noelem i kłamczuchy otrzymują wiadomość. Ale czy to Wam czegoś nie przypomina? Sytuacja z Tobym. On również był podejrzany, a potem dziewczyny otrzymały wiadomość od „A”, która oddalała ich teorię o „A” od niego. Przypadek? Nie wydaje mi się. Prawdą jest, że A-team nie panuje nad wszystkim i niektóre sprawy wymykają mu się spod kontroli (np. Odcinek 14 Sezon 2, kiedy to kłamczuchy prawie przyłapują „A” w szklarnii).

 

4. Jenna Marshall – zdecydowanie jest ona na naszej liście podejrzanych! Oczywiście po jej niektórych wyczynach mam ochotę zmienić zdanie (np. kiedy ostrzegła Emily przed Nate’m), jednak widzieliśmy jej wrogie nastawienie do dziewczyn. Czasem zastanawiam się, czy nie jest to ukazane specjalnie, aby nas zmylić, jednak narazie pozostanę przy oskarżaniu jej.

 

Jenna

 

Podczas tego spotkania w lesie, mówiła o tym, że nie mogła się doczekać zobaczenia pewnej osoby ponownie. Kto to mógłby być? Jestem prawie pewien, że to właśnie ta „starsza osoba” z A-team. Wystarczy popatrzyć na szerokie ramiona i męską posturę. Kogo mi to przypomina, odniosę się w piątej, podejrzanej osobie, ale teraz jest jeszcze jedna kwestia.

 

Jenna

 

Jenna wysyła SMS-a. Następnie Aria odbiera telefon i się rozgląda. Wydaje mi się, że to nie jest żaden przypadek, gdy Aria podąża dokądś i odnajduje tam…

 

5. Ezra Fitz! – To właśnie jego odnajduje tam Aria. Ale dlaczego Jenna wysłała do Arii smsa? Wiedziała, że Ezra tam właśnie będzie?

 

Ezra

 

Moją teorią jest to, że Ezra oszukuje Arię przy pomocy Jenny. Wyglądają oni, jakby coś ukrywali, tu zbyt wiele się łączy. Facet w lesie, któremu Jenna coś daje, ma coś z Ezry.

W jednym z odcinków, lecz nie pamiętam już którym Aria wchodzi do klasy i zastaje tam Fitza wraz z Jenną, rozmawiających o czymś, widocznie bardzo ważnym, po czym Aria dostaje sms-a w stylu: „Chamska i nauczyciel zaprzyjaźnili się. Powinnaś zacząć się bać.” (Sorry, jeśli przekręciłem, ale już go nie pamiętam tak dokładnie).

 

TAK WIĘC PRZEDSTAWIŁEM WAM POTENCJALNY SKŁAD A-TEAM. MAM NADZIEJĘ, ŻE DLA WAS BĘDZIE TO MIAŁO RĘCE I NOGI, IŻ DLA MNIE MA. OCZYWIŚCIE NIE PRZEDSTAWIŁEM WSZYSTKICH MOICH PODEJRZANYCH, BO ZABRAKŁO MIEJSCA, ALE ZNAJDOWALI SIĘ NA TEJ LIŚCIE JESZCZE: GARRET I MELISSA.

 

Jeszcze bardzo ważna rzecz odnośnie Melissy: W ostatnim odcinku 2-giego sezonu je jogurt mrożony o smaku Toffi. A kiedy Mona zostaje złapana, mówi do samej siebie „Lubię tą szminkę. Jak się nazywa? Toffi Tango?” To od razy przykuło moją uwagę.
Bądźcie czujni, bo coś mi się wydaje, że ona też nie jest niewiniątkiem.

21 myśli na “Członkowie A-Team’u”

 1. Swietny artykul, dobrze zrobiony i napisany 🙂 Calkowicie sie zgadzam z ta teoria, ale mam tyle innych swoich, ze juz sama nie wiem co mam myslec 😀 Od wczoraj mysle ze Ali zyje i jest Glownym A 🙂
  Co do osob w A-Team to ponoc jest ich 6. Glowne A i 5 pobocznych, ale nie wiem ile w tym prawdy. Melissa rowniez jest podejrzana, dawno jej nie bylo i jej wzrok w odcinku kiedy tlumaczy dlaczego byla na balu jest ciekawy.

 2. artykuł spoko ,ale co do 5 się nie zgodzę ; ) ostatecznie postawiłabym tam Paige. Ale myślę, że połowa z twoich wymienionych pięciu będzie tylko „ofiarami” którymi pomiata A-team. Nie zapominajmy ,że Marlene lubi szokować, więc może to być ktokolwiek 😉

 3. Ja nie zgadzam się w stosunku do Jenny.. Może i nienawidziła dziewczyn, ale to chyba zrozumiałe po tym co zrobiły. jednak później ostrzegła Emily, i dziękowała Hannie za uratowanie życia w płonącym domu.. A skoro Toby jest w A-Teamie, nie mówiłaby mu że nie widzi po operacji, a 5 min później, (jako tej osobie w lesie) że bardzo chciała zobaczyć jego twarz.. A zresztą, nie wiem czy pamiętacie że Jenna zawsze się kogoś bała, i ostawiam że mamy do czynienia z 2 różnymi grupami- A-Team i członków We See All (Jenna, Garret, Ian i Jason; ew.Melissa) więc co do Jenny się nie zgadzam 😀 a tak to super!

 4. on aż taki nie jest.. ma dwadzieścia kilka lat.

  co do tego: moim zdaniem Melissa jest wciąż podejrzana. nie wiem czemu, czy mi się to wydaje, czy tak było, ale jak kiedyś wychodziła z domu to brała czerwony płaszcz, a w 2×25 kobieta A ma czerwony płaszcz.

  Tak to te osoby z tej listy są złe w 100%. Osoby z A-teamu chyba są bliskie dziewczynom. Ezrę dużo osób podejrzewa, a Bayrona bardzo mało osób. Jak był ten artykuł o nim i wódce co miał i A miało. To na pewno on będzie ze strony Arii w A-teamie. Bo to jest podpowiedź na zasadzie że Toby kiedyś zrobił dla Spencer bujany fotel, ale ona go nie chciała i A się bujało na tym fotelu i on się okazał zdrajcą. Zostaje jeszcze ktoś od Emily, ale to pewnie nawet załoga jeszcze nie wie kto to będzie.

 5. zgadzam się ze wszystkim tylko nie z osobą Ezry. Ludzie proszę was, doszukujecie się czegoś w słowach zupełnie wyrwanych z kontekstu. Nie dajcie się ponieść i pomyślcie logicznie : po kiego czorta Ezra miał by się bawić z dziewczynami w takie coś? reszta podejrzanych prześladuje dziewczyny ze względu na Ali ale Fitz nawet nie znał tej dziewczyny! Podążając waszym tokiem myslenia każdą jedną osobę można by oskarżyć o członkostwo w A-teamie zaczynając od kłamczuch kończąc na ich rodzicach.

 6. Napewno Nie Jenna, Ezra i Nate 🙂 Dlaczego? Bo oni są podejrzani 😀 Nie znając końca książki podejrzewalibyście Mone? NIE 😀 A Tobyego? TEŻ NIE 😀 A wiec to mósi być ktoś kogo sie kompletnie nie spodziewamy 😉 Cała Marlene King

 7. Myślę że A jest 6. Pamiętacie ten odcinek kiedy A wiesza piętą bluzę, czyli dołącza piąta osoba? Może to wtedy doszedł Toby. Oczywiście, nadal utrzymuje że został on A aby chronić Spencer.
  Wydaje mi się jednak że Ezra nie jest A, podobnie jak Noel i Jenna.

 8. Zgadzam się z tym że A jest 6. Główne A i 5 służących. Ostatnio wpadłam na pomysł że możliwe jest to że Ali jest w A team i jest przewodniczacą tej grupy. na poczatku Ali śledzila A bo ono ją prześladowało. Gdy już je odnalazła dostała propozycję przyłączenia się i od razu zaczeła przewodniczyć w grupie przecież tylko ona zna wszystkie sekrety kłamczuch

Dodaj komentarz