Czy Ali może być A??

Po letnim finale 3-go sezonu znamy już dwóch członków A-TEAMu – Toby’ego (Keegan Allen) i Monę (Janel Parrish). Jednak najwidoczniej Toby magicznie przemienił się w blondynkę w czerwonej sukni na jedną noc, co czyni A jeszcze bardziej nieprzewidywalnym. Przejrzeliśmy nasze wspólne teorie dlaczego Ali może żyć, od oni-mają-lub-nie-mają halucynacji do popularnej teorii o bliźniaczkach. Ale zróbmy krok w przód i zastanówmy się, dlaczego Alison (Sasha Pieterse) może być w A-Teamie.

1. Blondynka w czerwonej sukni – to jedna z największych zagadek sezonu drugiego, dotyczy dziewczyny o blond włosach w czerwonej sukience, która pojawiła się na maskaradzie i może być lub nie być tą samą osobą, która odwiedziła Monę w Radley. Zastanawiamy się, kto może być w A-Teamie, i kto inny ma takie długie blond włosy. To mogła być CeCe, ale dlaczego CeCe miałaby się skradać? Wcześniej kłamczuchy nawet jej nie znały.

2. Teoria Bliźniaczek – powstała już w książce. Myślimy, że to mmożliwe, iż bliźniaczka Alison, Courntey, jest tą siostrą, która nie żyje. To wyjaśniałoby fakt, że Alison była żywa przez cały czas, mieszkała w Rosewood i prawdopodobnie chciała się zemścić się na Kłamczuchach za przyjaźń z Courtney. Alison mogłaby być zdolna do znalezienia osób, które były źle traktowane przez Courtney (Toby i Mona) i chcieliby zemścić się na Kłamczuchach za trzymanie się z nią.

3. Alison mogła manewrować Kłamczuchami przez cały czas – zawsze mogła się za nimi czaić i to można było wywnioskować po sposobie, w jaki odnosiła się do dziewczyn – jak do zwierzątek, a nie przyjaciół. Dodatkowo używała ich sekretów, by nimi manipulować. A co, jeśli Alison od początku nienawidziła Kłamczuch? Jeśli tak, to musiała manipulować Toby’m i Moną i sprawić, by oni też je znienawidzili.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-speculation-3-reasons-why-alison-could-be-on-the-a-team

12 myśli na “Czy Ali może być A??”

 1. w sumie, wpadł mi do głowy głupi pomysł. .
  o relacjach Arii z Alison mało wiemy. Alison nie dręczyła Arii, kiedy jeszcze żyła. i kiedyś była teoria, że A-TEAM to pierwsze litery imion członków. więc mogłoby być, że: Alison, Toby, Ezra, Aria, Mona ;> chociaż Arii nigdy nie podejrzewałam, i krzyczałam po każdym kto tak sądził, tak jakoś mi przyszło do głowy.. ;d

 2. moim zdaniem Mona wie kto jest glownym A, ale Toby jeszcze tego nie wie… dlatego glowne A zadzwonilo do Mony w letnim finale 3 sezonu i powiedzialo jej o zmianie planow i Mona dopiero powiadomila o tym Tobiego. No i moze ta osoba co odiedzila mone w finale 2 sezonu w czerwonym plaszczu to wlasnie glowne A …

 3. Przecież Ali jest A ! to było od początku wiadome , przecież tylko ona ( albo jej bliźniaczka ) znała/y sekrety dziewczyn . Przecież Ali nikomu by ich nie zdradziła , ( byle komu ) ja nadal uważam że Alison , jest A i zabiła swoją bliźniaczkę Courtney za to że to ona przyjaźniła się z dziewczynami . a po za tym pamiętacie jak w ostatnim odcinku do Mony do Radley ( czy jak to się pisze ) ktoś przyszedł w czerwonym płaszczu ? No właśnie później Hanna ją odwiedzała i jak Mona sie spojrzała Hanna zauważyła ze nie na nią , tylko na krzesło obok i pokazana tam była Alison w czerwonym płaszczu czytającą magazyn . ;p dla mnie ta teoria jest prosta -.- Albo Ali żyje i zabiła swoją bliźniaczkę albo sama się ukrywa nawet są zdjęcia potwierdzające i to jest nawet prawdopodobne A team znaczy pierwsze litery członków !!!
  A – Alison
  T – Toby
  E – Ezra ?
  A – Aria ? ( nie ma nikogo innego o imieniu A )
  M – Mona
  To jest takie proste !! dwa członków się zgadza a co z 3 ? to się okaże ale to jest wiadomo kto to będzie ! To Ali jest A ! albo zabiła bliźniaczkę albo sie ukrywa -.- Zobaczycie że tak będzie ;p
  Niby żadna z kłamczuch nie może być A , ale w Rosewood wszystko jest możliwe , i np. jedna z kłamczuch nie musi od razu być A . -,- taka jest moja teoria i taka będzie do wyjaśnienia wszystkich A .

 4. Ja też nie wierze w to co scenarzyści mówią, a co do tego że Alison żyje to nie jestem przekonana . Alison mogła powiedzieć sekrety Kłamczuch np. CeCe .. bo niby czemu nie przedstawiła ich sobie ? . I teraz CeCe podaje się za Alison ? . Nie jesteśmy pewni co do CeCe .

Dodaj komentarz