Czy Alison ma siostrę bliźniaczkę?

Pamiętacie 13 odc Hallowen’owy ? Zauważyliśmy, zdjęcie w pokoju Ali z Jasonem w środku i niby dwoma Alisonami po bokach. Jak myślicie, czy ona naprawdę miała siostrę bliźniaczkę? Po co by wiesząła dwa zdjęcia identyczne? I jeszcze podpis po nim ” Podwójny uśmiech, podwójny gniew oraz podwójne uderzenie obciążone (…) ” Myślicie że to było do Jasona i Ali? bo ja nie. I jeszcze sprawa z Vivian i Alison. Może to są właśnie siostry?

Zamieszczam dla przypomnienia zdjęcie z 13 odcinka w pokoju Ali oraz fragment odcinka 1 serii 1. Jak myślicie, kto stał w pokoju Alison?

Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale da się zauważyć, że po bokach zdjęcia Jasona są 2 takie same Ali. Co o tym sądzicie?

 

31 myśli na “Czy Alison ma siostrę bliźniaczkę?”

 1. Tak naprawdę Vivian NIE ISTNIEJE. Pamiętacie tą scenę ze wspomnienia Hanny kiedy była u fryzjera? Alison założyła perukę i udawała Vivian, czyli kogoś innego. A co do filmiku to widzimy na nim tylko blond włosy, nie musiała być to Alison tylko ktoś inny. Po za tym może też podziałała tu wyobraźnia Spencer?

 2. To wygląda trochę ja przypadkowa sklejka zdjęcia Jasona i dwóch zdjęć Alison ale to niewykluczone że reżyserzy podłożyli to zdjęcia albo dlatego żebyśmy się zastanawiali albo dlatego ze Vivian to siostra Alison .

 3. A co do tego filmiku to tez włosy wyglądają jakoś sztucznie a chciałabym tylko zauważyć że w jednej z końcowych scen w odcinkach gdzie przedstawione są „uczynki A.” jest skrawek blond peruki… Może to A.

 4. Jak ci się udało wyłapać taki szczegół? Podziwiam. Sama nie wiem co o tym myśleć. Siostra bliźniaczka była w książce a twórcy serialu powiedzieli, że serial się będzie różnił od książek. Niemniej jednak może to być siostra bliźniaczka, Vivian jak również zwykła podpucha, żeby widzowie zastanawiali się kogo tak naprawdę przedstawiają zdjęcia 🙂

 5. ej słuchajcie laski.
  jak jest ta piosenka Secret – The Pierces,
  to ta piosenka chyba zrbiona na potrzeby serialu PLL.
  I na końcu w teledysku laska myśli że tamta umarła a tamta ją zabija. to może jakas podpowiedz że Bliżniaczka Ali myslala ze ją zabiła a Ali ją zabiła .?

 6. to nie jest zrobione na potrzeby serialu.. ta piosenka jest starsza od serialu ! A pozatym jest w niej „alison” i „katherine” bo to są siostry pierces. ;d i tak sie złożyło akurat ,że w serialu mamy alison ,chyba ,że wytwórnia specjalnie dała imie Alison ,bo pasowało im do piosenki D:

 7. a może rzeczywiście Ali ma swoja siostre bliźniaczke bo pamiętacie jak mama ali była z kłamczuchami w jakiejś kawiarni i mówiła o tych sukienkach i wtedy powiedziała takie coś; zostało mi tylko 2 dzieci,a przeciez tylko Jason został… i wydaje mi się że A to jest siostra (niby chora psychicznie) Alison

 8. w ogóle, to jest scena z Alison która siedzi na łóżku i w pewnym momencie wpada Jason z tą paczką,a pózniej prosi ją o kase na piwo nie wiem ile tam chciał bo nie pamiętam dokładnie ale Alison mu powiedziała że ” jesteś tani za dotrzymanie tajemnicy” czy coś. To nie wiecie czasem o co jej chodziło?

 9. Założę się, że to Vivian jest na którymś z tych 2 zdjęć. Po zresztą jak się przypatrzeliście uważnie w 21 odcinku mogliście zauważyć w domu byłego chłopaka Melissy taki sam kominek w którym „A” paliło drewno z napisem Ian+Alison.

 10. Mi się wydaje,że Alison udawała Vivian bo nie chciała żeby ktoś się dowiedział że jest szantażowana.Na zdjęciu są pewnie fotografie Alison. Są też sugestie że Ali ma niby siostrę bliźniaczkę ,ale to by było zbyt oczywiste.Przecież w książce tak jest. Zresztą kto by chciał oglądać PLL kiedy by wiedział kto jest A ??

 11. Moim zdaniem to siostra Ali jest A ! Może chce się na niej w jakiś sposób zemścić. Przecież Alison sama dostawała wiadomości, np w Halloween .
  Wykluczam także wszystkich bliskich dziewczyn, bo jak pewnie zauważyłyście każdemu kolejno staje sie krzywda. Ciągle przychodzą mi do głowy nowe myśli.

 12. moim zdaniem bedzie tak jak w ksiazce, Mona zaczyna sciemniac z smsami wiec wszystko idzie w tym samym kierunku. i ok,serial ma kilka wymyslonych watkow i postaci, ale glowna historia sie pokrywa, wiec mysle ze skonczy sie tak samo (a przynajmniej watek z Mona jako pierwsza A.)

 13. w jakimś odcinku kłamczucha (chyba spencer) zauwarzyła dziewczyne z włosami ali i to jaszcze w jej pokoju! więc ALI chyba ma bliżniaczkę!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 14. keep your friends close,

  myślę, że to bardzo prawdopodobne i że:
  a) ta właśnie bliźniaczka z jakiegoś powodu zabiła Ali
  b) ktoś zabił tą bliźniczkę ( może nawet Alison) ale nikt oczywiście o niej nie wiedział, więc wszyscy pomyśleli że to Ali.
  co o tym sądzicie?
  PS. w książce bynajmniej była bliźniaczka i nazywała się Courtney ;3

Dodaj komentarz