Czy Alison odwiedzi Arię?

s
Mimo że jej śmierć rozpoczęła całą serie, Alison nie do końca opuściła kłamczuchy. Flirtuje z Emily po jej bliskim doświadczeniu ze śmiercią i pojawia się w głowie Spencer, obecność Alison z całą pewnością jest odczuwalna.

Czy Ali jest aktualnie żywa, pozostaje w tajemnicy, ale tym co wiemy, jest to że nie pokazała się jeszcze Arii Montgomery. Jednak to może się zmienić bardzo szybko.

Marlene King na pytanie na Twitterze czy Alison kiedykolwiek odwiedzi Arie, odpowiedziała krótkim „Tak”.

Więc teraz jesteśmy z niczym, mamy tylko coraz więcej pytań. Kiedy ta wizyta będzie miała miejsce? Czy to ma coś wspólnego z rodziną Ezry i tajemniczymi pieniędzmi w szufladzie na skarpetki?

I jeszcze pytanie, które gnębi wszystkich. Czy Alison rzeczywiście odwiedza kłamczuchy czy to wszystko dzieje się tylko w ich głowach? Czy to może mieć coś wspólnego z bliźniaczką, którą może mieć Ali?

 

Co Wy myślicie o tych wszystkich teoriach? W jakich okolicznościach zobaczymy Alison?

8 myśli na “Czy Alison odwiedzi Arię?”

  1. Właśnie… bliźniaczka Ali. To mnie bardzo intryguje. Już wyjaśniam. Moje argumenty nie są oparte na serialu, ale na czymś innym, pokrewnym. Mianowicie Sara Shepard autorka książki Pretty Little Liars napisała również The Lying Game (jest również serial). Serial (książki nie czytałam, a z serialem jestem na bieżąco) opowiada o dwóch siostrach bliźniaczkach. Tam siostry, a raczej jedna z nich także dostała anonimową wiadomość. Jeszcze jedno pokrewieństwo tych dwóch książek: Pretty Little Liars – Słodkie Kłamstewka, natomiast The Lying Game – Kłamliwa Gierka. Myślicie, że autorka wykorzystała motyw bliźniaczek też w PLL? Ja myślę, że na sto procent 🙂

  2. w książce Alison miała bliźniaczkę, Countrey czy jakoś tak. i one się zamieniły i to Countrey zakolegowała się z Arią, Emily i Spencer i to Countrey została zamordowana a Alison caly czas żyje, tylko, że ona nigdy się nie przyjaźniła z Arią, Emily i Spencer. tak zrozumiałam to co przeczytałam na angielskiej wikipedii. w serialu może też być coś z bliźniaczką. w książce Mona była pierwszym A, tutaj Mona też się okazała A.

  3. @fuckincookies, niech sobie każdy pisze co chce, tylko niech najpierw napisze, że spoileruje. Jeśli ktoś lubi psuć sobie zabawę i zamiast czytać książke to sprawdzić tylko jak się kończy to w porządku, ale niech nie psuje innym. Proponuje by takie komentarze były usuwane. Admini powinni się tym zająć;/.

Dodaj komentarz