Czy Aria może być w teamie A?

Fani serialu Pretty Little Liars zauważyli, że kolor czerwony, a w szczególności jasna czerwień ma coś wspólnego z A oraz niejasnym spiskiem mrocznych postaci kryjących się za Moną.

Przede wszystkim, płaszcz Alison, a raczej Vivian Darkbloom, był czerwony a osoba, która w finałowym odcinku 2 sezonu odwiedziła Monę również miała na sobie coś czerwonego.

Marlene King was zmieniała czerwone avatary na Twitterze i zaznaczała, że kolor ten jest znaczący.

 

Niektórzy fani uważają, że czerwona sukienka Arii na balu maskowym to coś więcej niż tylko wyszukany gust.

Czy Aria jest wmieszana w konspirację A? To daleko idąca teoria, ale to mógłby być spory zwrot akcji. Niektórzy fani zauważyli też, że Aria cierpiała najmniej ze wszystkich kłamczuch przez A.

 

Jeden z fanów zapytał Marlene King o swą teorię na Twitterze:

„Jak ważna była sukienka Arii w finale? To możliwe, że jest ona w A team?”

 

Marlene, jak zawsze tajemnicza, odpowiedziała: „Wszystko tkwi w szczegółAch”

 

Co to może znaczyć? Czy Marlene subtelnie pogratulowała mu zauważenia takiego szczegółu? Przecież kolor sukienki Arii to malutki szczegół w wielkim schemacie cieni. Czy właśnie mówi, że są też szczegóły w tym stroju, które, mimo, że jest czerwona, wykluczają ją z grupy A?

 

Jak myślicie? Co Marlene miała na myśli?

 

tłumaczenie: tinplejt

www.littleliars.cba.pl

11 myśli na “Czy Aria może być w teamie A?”

  1. Płaszcz Vivian jak dobrze pamiętam ma Spencer. A co do Arii w A Teamie – po co miałaby to robić? Sukienka owszem kolorystycznie pasuje do jednego z plakatów promujących Black Swan ale to równie dobrze mogła być próba zwrócenia naszej uwagi na sam wątek zawarty w Czarnym Łabędziu – choroba psychiczna – Mona i na osobę przebraną za Czarnego Łabędzia

Dodaj komentarz