Czy CeCe jest członkiem A-Team?

Od kiedy CeCe pojawiła się w Rosewood, nie sposób jej było nie zauważyć, kątem oka można było zauważyć ją wszędzie. A po ostatnim odcinku Pretty Dirty Secret ufamy jej mniej niż kiedykolwiek. Nie mamy pewności, czy jest ona w A-Team, czy jest po prostu niezależną intrygantką, ale na obecną chwilę, jesteśmy skłonni myśleć, że jest w jakiś sposób zamieszana w A-Team. Dlaczego?

1. Cała sprawa z UPenn – Czy ona na pewno znała kogoś, kto pracował w biurze rekrutacji? Kogoś, kto był w stanie naginać zasady dla Spencer? Kogoś, kto wysłał Spencer e-mail potwierdzający bardzo późno w nocy, co nie jest oczywiście standardową porą do wysyłania tego typu wiadomości.Tak, nie kupujemy tego i wygląda to trochę , jak kłamstwo, które mógłby powiedzieć członek A-Teamu.

2. Alison nigdy o niej nie wspomniała – Dlaczego Ali nigdy nie wspomniała o swojej ekstra, starszej przyjaciółce? Może CeCe nastraszyła Ali, albo Ali wplątała się w coś, w co nie powinna była?

3. Historia Paige – Czy naprawdę dzwonki ostrzegawcze milkną, dlatego że CeCe bez problemu przekonała Spencer do obciążającej historii o Paige, w tym samym czasie kiedy A- Team próbował wrobić Paige w zabójstwo May? Przypadek? Wątpimy.

4. Kolczyk – Co jest też warte zauważenia, to kolczyk, który sprawił, że Paige była winna, pojawił się w jej torbie, gdy była ona w sklepie CeCe. Czy CeCe mogła to zaplanować?

5. Jej zły pierwiastek – w drugim odcinku Pretty Dirty Secret Jason mówi do CeCe „[Ali] była dzieckiem bawiącym się w dziecinne gry, dopóki ty się nie zjawiłaś i nie pomogłaś jej wziąć ich na wyższy poziom”. Jeśli CeCe jest jedyną, która nauczyła Ali jej złych zwyczajów, to znaczy, że z łatwością może mieć wystarczająco duży złośliwy pierwiastek by być częścią A-Teamu.

 

11 myśli na “Czy CeCe jest członkiem A-Team?”

 1. CeCe zdecydowanie coś ukrywa i to widać, wie więcej niż się wydaję a może i nawet jest w A Teamie, trudno określić. Co do pierwszego komentarza… znowu się zaczyna, ostatnio to samo było z Natem. Zaczęliśmy go podejrzewać i nagle fala ludzi w komentarzach że to bzdura i że podejrzewamy każdą nową postać a tak w ogóle to wszyscy jesteśmy źli i żałośni. Nasze dowody da się wyjaśnić? to wyjaśnij zamiast marudzić i tyle. Ten serial na tym polega żeby podejrzewać każdego i tak już zostanie czy wam się podoba czy nie więc po co zawsze to komentować?

 2. Do selenie: tak naprawde każdy może być A, scenariusz nie jest z góry ustanowiony tylko pisany na bierząco, więc w sumi mogą mieć nawet najbardziej nieprawdopodobny pomysł na A. Dlatego żałosny jest raczej Twój tok rozumowania 🙂

 3. Proszę bardzo. Co do Nate wyraznie bylo widac, ze cos nie pasuje.

  1. Sprawa jest dziwna ale co A mialoby do tego? Cece tak jak Alisson po prostu ma znajomosci albo zrobila Spencer w jajo..

  2. Dlaczego nie wspominala ? Bo jej postac zostala dopiero co wprowadzona ! A poza tym, Ali nie mogla sie przyznac ze to kim jest to kopia Cece.

  3. Cece wspominala o Ali i Paige wtedy dlatego, zeby widzowie myśleli ze z Paige na serio jest cos nie tak. W koncu skad dziewczyny mialyby sie tego dowiedziec ?

  4. Jeju rownie dobrze mozemy myslec ze Emily jej go podrzucila jak byly razem na basenie..

  5. A Jenna nie jest złośliwa ? A Melissa ? A Noel ? Wiele osob jest tam złych. Cece po prostu nauczyla Ali jak być taką.

  Byc moze Cece ma cos na sumienie ale WEDŁUG MNIE w A teamie nie jest.
  Zdenerwowalam sie bo codziennie kazdy na tej stronie jest podjerzany, a teorie są co raz bardziej naciągane.

 4. Nie byłabym taka pewna czy nie znała. Ali powierzała jej wszystkie tajemnice (jak w którymś odcinku po poznaniu CeCe, Aria powiedziała, że Ali powierzała jej wszystkie tajemnice, których nie mogła powierzyć im.) Niby CeCe jest nowa, ale wie wszystko o dziewczynach. Wiedziała, że Em jest lesbijką, Hanna kradnie… Nasza nowa koleżanka jest przeurocza i nie tylko pod tym względem podobna do Ali, a raczej na odwrót. CeCe zmieniła Ali, ale raczej chciała zapewnić młodszej przyjaciółce zabawę, a nie chciała jej skrzywdzić. Zresztą.. da się wyjaśnić to o tym, że Ali się nie chwaliła o swojej starszej koleżance w końcu miała wiele tajemnic. Było na jednej retrospekcji jak Ali była u Spenc i były to wakacje. Ali szykowała się na imprezę, a Spencer pytała ją z kim idzie na to Ali : Z przyjaciółką, nie znasz. Może to właśnie z CeCe zresztą szła na imprezę gdzie byli studenci, sooł. Jednak póki co nie mam powodu podejrzewać CeCe, lubię ją, ale zobaczymy jak to będzie.

Dodaj komentarz