Czy Ezra znowu kłamie?

W  dziewiątym odcinku Pretty Little Liars Ezra wyjawił swój największy sekret: jego licealna dziewczyna w wieku 18 lat zaszła w ciążę. Mówi Arii, że matka zapłaciła za jak to pewnie określiła ” pozbycie się” problemu. Ale czy na pewno Maggie usunęła dziecko?

W sneak peeku z 10 odcinka widzimy małą wymianę zdań między Arią i Ezrą, w której Fitz mówi, że nie mógł skontaktować się z byłą dziewczyną. Nie ma pojęcia, czy Maggie urodziła czy nie. Ale czy nie wydaje się Wam, że Ezra kłamie? Nie zawsze mówił prawdę. Wystarczy wymienić ukrywanie prawdy o rodzinie, świetnie ukrywany związek z byłą uczennicą. Więc może i tym razem kłamie? Przy tym pojawia się też kwestia pieniędzy z szuflady. Ezra był dość zdenerwowany, gdy dowiedział się, że Aria znalazła torbę z zielonymi. Potem zobaczyliśmy jego przerażony wzrok, padający na szafkę. Czy to mogły być pieniądze na alimenty? Maggie go może szantażować?

Ale trzeba się też zastanowić nad tym, czy przerażona nastolatka mogłaby podjąć decyzję o urodzeniu dziecka, która zaważy na całym jej życiu.

Zastanawiające jest też to, że Wesley wie o takich rzeczach. Różnica wieku między braćmi Fitzgerald wydaje się dość spora, przecież Wes nie mógłby mieć więcej niż 12-13 lat w tamtym czasie. Może brat ma kontakt z matką dziecka Ezry? Może Wes miał ukryty cel w powiedzeniu Arii prawdy?

Pamiętacie jak zastanawialiśmy się nad tym, dlaczego Jackie go rzuciła? Dowiedziała się o dziecku? Żyjącym dziecku?

A Wy co o tym wszystkim myślicie?

6 myśli na “Czy Ezra znowu kłamie?”

  1. to ze dziecko zylo to zaden powd do zerwania z kims. jakby jemu i jej zalezalo to by nadal utrzymywali kontakt. uwazam ze jest o wie wiecej ciekawych watkow w tym odcunku niz ten
    po pierwsze jenna boi sie mojej ukochanej spencer:) po drugie jenna przyznala sie ze kryje A mowiac do spencer ze chciala chronic dla niej kogos waznego

  2. Wydaje mi się , że mama Ezry celowo nasłała jego brata , by powiedział Arii prawdę . W końcu od początku pani Fitzgerald chciała ich zerwania .
    Co do tej ciązy .. Hmm , skomplikowane . Rzeczywiście może sie kryć za tym coś większego . ; )
    Chociaż wątpię że pieniądze które Aria znalazła u Ezry są wynikiem szantażów licealistki .
    W pewnym momencie pomyślałam , iż mogłaby być to CeCe , ale nie . Ezra nawet z nia nie rozmawiał , chyba że nie wie że wróciła do Rosewood . : 3

Dodaj komentarz