Czy Ezra dowie się o ”A”?

Najnowsze wiadomości dotyczące Arii i Ezry zdają się powtarzać w kółko: ,,Koniec Ezrii” i ,,Trójkąt miłosny będzie się rozwijał”, bla, bla, bla… Jednak ostatni spoiler od TVLine zainteresował nas swoją zmieniającą charakter gry naturą. Jak ”zderzą się światy Arii i Ezry” w Pretty Little Liars?

Dowiecie się o Ezrze rzeczy o których nie mieliście pojęcia– zdradziła Lucy reporterom TVLine[Ezra] zostanie wpuszczony do pełnego sekretów życia Arii i tego jak musiała sobie do tej pory radzić z A, co będzie bardzo ekscytujące dla fanów serialu.

Ezra dowie się o ”A”?! (Czy dokłądniej: że ”A” nie przestało dręczyć kłamczuch kiedy Mona została zatrzymana). Nareszcie! Toby, Paige i Caleb są zaangażowani w grę ”A”, podczas gdy Ezra jak dotąd nie miał jeszcze okazji odegrania roli super tajniaka.

Wszystko to rodzi w nas pytania: w jaki sposób się dowie? Czy Aria powie mu o tym wprost? Jeżeli tak- co popchnie ją do tego po tak długim czasie trzymania tego w sekrecie? Teza, że ”światy Arii i Ezry się zderzą” skłania nas do myślenia, że ”A” w jakiś sposób zaangażuje się w życie Ezry. Czy może mieć to jakiś związek z Maggie i Malcolmem?

Jeśli chodzi o drugą część spoilera (Dowiecie się o Ezrze rzeczy o których nie mieliście pojęcia)- czy Ezra ukrywa jakiś mroczny sekret? Może to on zniszczył samochód Connora żeby w ten sposób go ukarać? (Przecież wierzymy Mikowi, kiedy mówi że tego nie zrobił!) Cokolwiek się stanie, jesteśmy ciekawi tej zmiany w relacji Arii i Ezry.

Jak sądzicie, jak Ezra dowie się o ”A”? Jaki sekret może ukrywać? 

Źródło: Wetpaint.com 

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2013-08-09-spoilers-aria-ezra-worlds-collide  )

13 myśli na “Czy Ezra dowie się o ”A”?”

Dodaj komentarz