Czy Ezria poradzi sobie z problemami związanymi z pokazaniem się publicznie na balu?

Kilka sytuacji z którymi Ezria będzie musiała się zmierzyć:

Kariera Ezry: Jak pan Fitz poradzi sobie z tym wszystkim? Był już przecież wyrzucony z Hollis po tym jak Byron postąpił by „chronić” córkę. Nie wszyscy będą zadowoleni z ich związku. Czy ktoś kiedykolwiek zatrudni go? Oczywiście zawsze pozostają prywatne lekcje ale pieniędzy nie wystarczy mu na długo.

 

Rodzina Ezry: Wiemy co rodzina Montgomery myśli o Ezrii, ale jak zareaguje rodzina Fitza, kiedy się dowie, że ich dwudziestokilkuletni syn spotyka się z szesnastolatką?

Jest to chyba o wiele trudniejsze dla rodzica, kiedy ich nastoletnia córka spotyka się ze starszym mężczyzną niż to , kiedy ich syn dorosły spotyka się z nastolatką. Jednak reakcja rodziców Fitza możę być różna. Do tej pory nie wiemy nic o rodzinie Ezry, z wyjątkiem tego że w 3 sezonie ma się pojawić jego brat.

 

Reputacja Arii: Ta kłamczucha jest o wiele silniejsza od dziewczyn w jej wieku. Ale nikt nie jest wystarczająco silny by poradzić sobie z szeptami, plotkami, pomówieniami czy osądami. A takich możemy się spodziewać po odkryciu tej tajemnicy przed całe Rosewood High.

 

Miejmy nadzieję, że nie będzie aż tak źle i Ezria przetrwa wszelkie trudności.

Jak sądzicie? Jakie konsekwencje pociągnie ze sobą #ezriagoespublic?

 

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-season-3-will-ezria-survive-the-potential-problems-of-going-public

3 myśli na “Czy Ezria poradzi sobie z problemami związanymi z pokazaniem się publicznie na balu?”

Dodaj komentarz