Czy Jenna wie, że Toby jest w „A-Teamie”?

Dowiedzenie się, że Toby (Keegan Allen) jest w „A” teamie było najbardziej szokującą rzeczą jaką kiedykolwiek zobaczyliśmy w Pretty Little Liars. Szczególnie staramy dowiedzieć się kto jeszcze wie o sekrecie Tobyego. Odkąd Jenna (Tammin Sursok) pozostaje tajemnicą, jej prawdziwe zamiary zamazane są przez wszystkie jej podejrzane zachowania. Musimy się zastanowić: Czy Jenna już wie, że Toby pracuje dla „A”?

Oto kilka powodów, dlaczego może wiedzieć, że Toby jest w „A” teamie.

Jenna może być jedną z „A” teamu. Może jest to zbyt oczywiste, ale nadal jest to mocną teorią. Jenna ma dobry powód, aby nienawidzić Little Liars (i Alison DiLaurentis [Sasha Pietrese], nieważne czy żyje czy nie), odkąd ich wybryk przerzucił Tobyego na ciemną stronę. Jeżeli Toby był w „A” teamie przez długi czas, to on, Jenna, Mona (Janel Parrish) i ktokolwiek inny w A-Teamie mogą pracować razem od początku.

Jenna jest stanowczo anty-Liars. Możemy sobie wyobrazić, że jednym z warunków członkostwa w „A-Teamie” jest głęboka nienawiść do kłamczuch. Są one ofiarami ataków „A”. „A-Team” może nawet zamordował Alison. Jak wspomnieliśmy powyżej, Jenna ma pełne prawo, aby nienawidzić Liars. Toby mógł zacząć je nienawidzić, kiedy oślepiły jego przyrodnią siostrę. Jenna pokazała, że jej anty-Liars postawa jest bardzo żywa w Sezonie 3, Odcinku 9: „The Kahn Game”, kiedy pokazała nieufność i pogardę dla Spencer (Troain Bellisario) podczas w gry w prawdę lub wyzwanie.

Toby mógł robić rzeczy związane z „A”, kiedy sądził, że Jenna jest nadal ślepa. Oboje zaszyli się w tym samym domu przez bardzo długi czas (z rodzicami, których nigdy nie widywano w mieście), to ma sens, że Toby wykonywał pracę dla „A” w domu. Myśląc, że Jenna nie mogła go zobaczyć, możliwe jest, że wysyłał wiadomości jako „A”, robił przerażające kolaże ze zdjęć, albo starał się ukrywać potworne, dziecięce maski w zasięgu wzroku. Jenna mogła go złapać, bez jego wiedzy, że został przyłapany.

Jenna może być „celem” planu „A-Teamu”. W 3 sezonie, Odcinku 3: „Kingdom of the Blind”, kłamczuchy dowiadują się, że Jenna kłamała odnośnie jej wzroku. Kiedy chciały się z nią skonfrontować, wydawała się być przerażona przez kogoś. Powiedziała, że bycie ślepą było „jedyną ochroną jaką miała” i może nadal być celem. Co jeśli miała na myśli Tobyego? Toby może być jednym używającym Jenny, grożąć jej aby milczała o jego sekrecie. Kiedy dowiedział się, że ona widzi, mógł spróbować ją skrzywdzić, przez rzeczy, które widziała.

Toby i Jenna są blisko. Nie zapominajmy, że Jenna rzekomo molestowała Tobyego przez długi czas, zmuszając go do związku. Czy Toby wyraził zgodzę czy nie, oboje pozostają blisko. Poziom znajomości nie gwarantuje wiedzy o wzajemnie podejmowanych złowrogich działaniach.

tłumaczenie: Luflee
źródło: wetpaint.com

3 myśli na “Czy Jenna wie, że Toby jest w „A-Teamie”?”

  1. W 3 sezonie, Odcinku 3: „Kingdom of the Blind”, kłamczuchy dowiadują się, że Jenna kłamała odnośnie jej wzroku. Kiedy chciały się z nią skonfrontować, wydawała się być przerażona przez kogoś. Powiedziała, że bycie ślepą było „jedyną ochroną jaką miała” i może nadal być celem.

    Przecież już wiemy dlaczego Jenna kłamała odnośnie wzroku. Bała się Nate’a – prześladowcy Mayi.

Dodaj komentarz