Czy ktoś bliski Hannie umarł?

Dzięki TV Guide mamy pierwsze spojrzenie na letni finał sezonu 3 Pretty Little Liars (3×12: „The Lady Killer”) i jest dobre… wow.

Wiemy już że letni finał ma ujawnić tożsamość zabójcy Mayi, a nawet może zawiera śmierć kogoś. Teraz na podstawie tego zdjęcia, wydaje się oczywiste, że coś bardzo złego dzieje się z kimś bliskim Hanny. W rzeczywistości zdjęcie to przypomina nam dokładnie, jak Emily spojrzała na końcu finały sezonu 2 (2×25: „UnmAsked”).  Obecność taśmy policyjnej w połączeniu z trudną sytuacją Hanny każe nam myśleć, że ktoś naprawdę umiera.

Ale kto?  Na podstawie tego zdjęcia myślimy, że dużo ludzi jest zagrożonych.

Ashley Marin (Laura Leighton):  Oczywiście, Hanna byłaby nieszczęśliwa że jej matka zmarła. Nacisk na życiu uczuciowym Ashley w tym sezonie również robi nas zmartwionych  – kto robi się zbyt szczęśliwy w Rosewood zawsze jest w niebezpieczeństwie. Plus, śmierć rodzica jest ciekawym tematem, nie zbadanym jeszcze, więc to może być ciekawy nowy kąt.

Caleb (Tyler Blackburn): Ponownie, to niszczy Hanne, a teraz, Caleb rzucił się w wir walki z „A” jest on jeszcze większym celem niż kiedykolwiek wcześniej. Z drugiej strony, czy ta historia nie jest zbyt duża jak śmierć  Mayi?

Mona (Janel Parrish): To może wyjaśniać, dlaczego Aria (Lucy Hale) i Spencer (Troian Bellisario) są w szoku, ale nie aż tak zdenerwowane jak Hanna. Plus, jeśli Mona zaczyna robić na przekór nowemu „A”, może być w tarapatach.

Lucas (Brendan Robinson): On działał szkicowy cały sezon. Jeśli związał się z „A-team” mógł łatwo skończyć ranny lub nieżywy. Tak jak Mona, Hanna, w odróżnieniu od Spencer i Arii, kiedyś była bardzo blisko niego.

Wren (Julian Morris): Wren i Hanna zbliżyli się do siebie w tym sezonie. Z drugiej strony, to możemy spodziewać się że Spencer wygląda na bardziej zdenerwowaną, gdyby Wren, gdyż mają romantyczną historię, też.

Tata Hanny: Nie słyszałam nic o tacie Hanny jak wygląda w tym sezonie, ale hej, wszystko jest możliwe.

Z drugiej strony, może to w ogóle nie jest śmierć. Może ktoś został zaatakowana, ale nie zabity. Inna teoria:  Może ciało Alison (Sasha Pieterse) zostało znalezione, i to, na co Kłamczuchy patrzą.

Trzeba też pamiętać, że jest to tylko jeden moment. Wygląda na to, że Hanna jest o wiele bardziej zdenerwowana niż Aria i Spencer, ale może to nas wprowadzać w błąd – może ona ma do sceny pierwszej, a dwie inne nie mieli czasu, aby się zarejestrować i zareagować na co ona patrzy.

Ostatnie pytanie: Gdzie do cholery jest Emily?

Jak myślicie kto może być martwy, albo po prostu ciało Ali zostało znalezione? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: wetpaint.com

22 myśli na “Czy ktoś bliski Hannie umarł?”

 1. to wyglada mi na jakis las moze tam wlaśnie emily będzie skierowana przez a i znajdzie ciało alison

  ps nie zastanawia was to że rodzice dziewczyn się trochę mało o nie martwią HALO Ali była ich najlepsza przyjaciółka zostaje zamordowana i wykopano jej szczątki nie ZASTANAWIA was to?

 2. Gdyby coś było z Emily nie tak to wszystkie by płakały, to raczej ktoś bliski Hannie (2 pierwsze opcje) Ta blondyna z tyły to może CeCe :/
  Może A zabił kogoś, aby te 3 dziewczyny skupiły się na ty:m, a Emily w tym czasie jest jakąś przynętą :O Jest tyle opcji …

 3. – Caleb – Nie, bo będzie w Halloweenowym .
  – Mona – Nie, bo były zdjęcie, że jest w późniejszych odc.
  – Lucas – No możliwe, ale czy by płakała ?
  – Wren – Wydaje mi się, że nie, bo Spencer też by jakoś zareagowała.
  – tata Hanny – No możliwe, ale wgl go nie ma w tym sezonie
  – Ashley – W sumie… w książce wyjeżdża do Singapuru, a Hanna mieszka z Kate i jej rodzinką, to może ?
  – ciało Ali – Dlaczego miałaby płakać z tego powodu ?
  – Emily – Raczej wszystkie by ryczały…

 4. Zbyt łatwo wykluczacie Monę. A przecież na zdjęciach z kolejnych odcinków jest ładnie pomalowana, co może oznaczać że będzie ukazana w czyichś wspomnieniach. Przecież nawet jeśliby przeżyła 3×12, to z psychiatryka by Jej nie wypuścili, więc makijaż mi tu nie pasuje.

 5. em jest za tą taśmą policyjną bo ona bedzie tam pomagac i bedzie miała zakrwawione ręce .. ja myślieże ktoś bliski hanie i em umarł tylko kto ?? ale janbliższą osobą jest mama hanyy bo przeciez em mieszkałau nich z 2 miesiące pozdro ezria

Dodaj komentarz