Czy Paige zabiła Mayę?

Wciąż staramy się dowiedzieć, kto zabił Mayę. Jedni mówią, że to Nate, m. in. Ja :), a jeszcze inni, że Paige. W końcu odcinek nazywa się „LADY Killer”. Poniżej przedstawiam powody, dla których Paige mogła zabić Mayę.

1. Zazdrość

Paige była zazdrosna o Mayę, więc mogła zabić ją, ponieważ ma obsesję na punkcie Emily. Zabicie Mayi byłoby rozwiązaniem proble


 

2. Paige postąpiła zgodznie z dobrem A Team’u.

 Czy Paige może być w drużynie A? Do tej pory, gdy Mona jest w Radley, jedyną rzeczą, którą wiemy o A-team’ie jest to, że dręczy Kłamczuchy. Jeśli Paige znała Alison w przeszłości, mogła dołączyć do drużyny A, ponieważ jej nienawidziła. Jeśli Maya dowiedziała się o jednej z tych rzeczy, A Team mogło zabić ją, żeby nic nie powiedziała.

3.  Paige jest marionetką.

W zwiastunie ósmego odcinka, widzmiy, że Paige boi się rozmowy z Emily. Jej zachowanie sugeruje, że ktos nią steruje, bardziej niż Moną. Ale kto? I czy on/ona jest na tyle silne, że mogło namówić Paige do zabicia Mayi?

 

Jak myślicie, Paige zabiła Mayę?

14 myśli na “Czy Paige zabiła Mayę?”

 1. Jak dla mnie to Nate zabil Maye.
  Tytul odcinka jest do dyskusji, bo moze znaczyc rowniez „Zabojca kobiet„.
  Moze Nate jest jakis dziwakiem, ktory mial obsesje na punkcie Mayi, moze ma na swoim koncie jakies inne morderstwa?

 2. Ja teraz ogladam od poczatku 3 sezon i on od poczatku byl podejrzany…
  Gdy Emily chciala adres do rodzicow Mayi, to powiedzial, ze nie ma przy sobie.
  Historie, ktore opowiadal Emily byly po to, aby wzbudzic jej zaufanie. Takie historie mogla mu opowiedziec sama Maya.
  Wszystko da sie wytlumaczyc 😀

 3. Mnie też właśnie wydaje się być podejrzany z powodu tych kolczyków. Najpierw palnął „nie wiem”, a później wymyślił na poczekaniu, że widział je może na którymś ze zdjęć, które przesłała mu Maya.

 4. A poza tym.. od kiedy facet interesuje się tym, jakie dokładnie kolczyki ma na uszach jego kuzynka? Chyba, że jest gejem. -.- Ale Nate raczej nie należy do grupy homo, przecież „ślinił się” do Emily.

 5. Jak dla mnie zabil Maye z zazdrosci o Emily…a jak wiemy z zycia sprawcy wracaja na miejsce zbrodni i nawet pomagaja, bo wtedy wiedza co sie dzieje. I tak mi sie wydaje ze, postapil Nate 🙂
  Mysle, ze scenarzysci nie podawaliby na tacy rozwiazania, ze to Paige zabila.

Dodaj komentarz