Czy Pan Hastings zabił Panią DiLaurentis?

Ostatni odcinek PLL wyraźnie dał do zrozumienia, że to Pan Hastings był tym, który zabił Panią DiLaurentis w finale 4 sezonu. Jak przy każdej teorii otwarcie pokazanej przez twórców, mamy zastrzeżenia. Czy PLL naprawdę ujawniłoby zabójcę Pani Di  tak szybko i stosunkowo jasno? Niżej spekulujemy:  Czy Pan Hastings zabił Panią DiLaurentis?

1328960059pre-1385070276

Tak, w niezbyt trafnej próbie chronienia rodziny.

Jakakolwiek jest prawda o śmierci Pani DiLaurentis, to pewne, że będą niuanse i niespodzianka w odkryciu motywu mordercy – w ten sposób istnieje prawdopodobieństwo, że Pan Hastings jest tą osobą, której szukamy. W godzinach poprzedzających jej śmierć, Pani DiLaurentis przeprowadziła ostrą rozmowę z Panem Hastings na posterunku policji. Chciał być pewny, że ona ciągle utrzymywała w tajemnicy cokolwiek wie o sekretach jego rodziny. Pani Di, sfrustrowana wiedzą, że Ali wciąż żyje, Nie dała Panu Hastings takiego zapewnienia. Później Melissa wyznała coś swojemu tacie o dziewczynie pochowanej w grobie Ali. Pan Hastings blednie, a krótko po tym Pani DiLaurentis ginie. Taka kolej rzeczy nie wygląda dobrze dla Pana Hastings, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego zachowanie po śmierci Pani Di.Nie pozwala Melissie powiedzieć Spencer prawdy, ponieważ jeśli Spencer nic nie wie, nie musi kłamać. Wygląda, jakby Pan Hastings już przygotowywał swoją rodzinę na rozprawę sądową. 

Nie, ale inny Hastings tak.

Jesteśmy stosunkowo pewni, że zabójca Pani Di mieszka w domu Hastingsów, po prostu nie wiemy, czy to głowa rodziny. Jesteśmy tak samo podejrzliwi w stosunku do Melissy i Pani Hasting – szczególnie tej drugiej. W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że Pani Hastings nie śpi dużo i bardzo przejmuje się zbrodnią na ich podwórku. Czy to coś więcej niż irytacja? Czy popełnila tę zbrodnię, a teraz przez śledztwo policji poczucie winy zjada ją od środka?

Nie, Hastingsowie są niewinni.

Z drugiej strony- jeśli przyjmiemy, że jeden z Hastingsów zabił Panią Di- oni nie zakopaliby jej na własnym podwórku. To są bardzo inteligentne osoby, które próbują uniewinnić inne osoby cały czas. Możnaby pomyśleć, że mieliby już zaplanowane jak przeprowadzić morderstwo doskonałe. Nie, jeśli oni zabiliby Panią Di, policja nie znalazłaby jej, a nawet jeśli tak, to pomyśleliby, że to część skomplikowanego samobójstwa, lub ramy pracy zachowałyby podejrzenia z dala od ich podwórka. Prawda?

Czy Myślisz, że Pan Hastings zabił Panią DiLaurentis? Jeśli nie, to kto? Piszcie swoje teorie w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-06-25-burning-question-did-mr-hastings

2 myśli na “Czy Pan Hastings zabił Panią DiLaurentis?”

  1. Jedna odpowiedź: Melissa. Pamiętacie tą awanturę Mel ze Spenc na pomoście, kiedy Mel topiła te maski? Powiedziała coś w stylu: „Chroniłam cię od kiedy to się zaczęło. Jeszcze zanim się zaczęło. „. A teraz Peter wie, że Mel zabiła panią D. i nie chce powiedzieć tego Spenc, bo ta mogłaby donieść policji. A Mel trochę nie wytrzymuje, bo wyrzuty sumienia. Próbuje się więc asekurować teamem frajerów Mony. 🙂

Dodaj komentarz