Czy Vivian Darkbloom wróci?

W ostatnim odcinku Pretty Dirty Secrets( Odcinek 7: CAll Security) „A” skrada się do Haloweenowego sklepu w Rosewood aby bliżej przyjrzeć się nagraniom z kamery w sklepie. Widzimy wiele znajomych twarzy, łącznie z Lucasem (Brendan Robinson), Cece i Jason (Drew Van Acker). Ale widzimy też coś szalenie niepokojącego: ktoś ma na sobie czerwony płaszcz Vivian Darkbloom.

Podczas gdy „A” nadal przegląda nagrania, on albo ona przerywa na dwóch szczególnych obrazach. Pierwszy, widzimy dziewczynę ubraną w obłąkany kostium lalki. „A” kiwa głową gdy widzą dziewczynę, jakby wiedzieli kim ona była. Drugi, chwila której nigdy nikt nie widział: Ktoś w czerwonym płaszczu i czarnych pończochach wchodzi do przebieralni zaraz po tym gdy osoba w kostiumie lalki znika wewnątrz.

To oznacza że jest połączenie między Alison (Sasha Pieterse), Vivian Darkbloom ( Alter ego Alison), osobie w przebraniu lalki, i dziewczynie, którą widzieliśmy w czerwonym przebraniu na balu i rozmawiającą z Moną (Janel Parrish) w finale 2 sezonu ( Sezon 2, odcinek 25: „UnmAsked”).

To wskrzesza najróżniejsze teorie: Czy Alison jest wciąż żywa, ukrywa się jako Vivian? Czy możliwa siostra bliźniaczka Alison Kourtney żyje w Rosewood w sekrecie? Czy Alison jest w A-team?

Uważamy również, że warto zwrócić uwagę na „A” które ma przerażający moment z peruką w sklepie Halloweenowym. On albo ona stoi na przeciwko manekina, który nosi długą, blond perukę, i on albo on gładzi włosy w znaczeniu miłosnym. Czy „A” jest w związku z tajemniczą blondynką? Albo kogoś mu brakuje? Jak powiedzieliśmy, bliźniaczka może tęsknić za swoją siostrą?

3 myśli na “Czy Vivian Darkbloom wróci?”

Dodaj komentarz