Czy Wren jest A?

Witajcie! 🙂 Chciałam wam napisać moją teorię, według której Wren jest w A-Teamie. Do jego motywu jeszcze nie dotarłam, ale mam kilka dowodów na potwierdzenie mojej teorii:

1. Gdy A włamuje się do biura Dr. Sullivan, zostawia napis „Nosey bitches die”. 'Nosey’ to brytyjska wersja amerykańskiego słowa 'nosy’. Wren jest Brytyjczykiem.

2. Emily dostaje wiadomość „I owe you one”. Chodzi o papiery dotyczące wysokiego poziomu HGH w jej organiźmie. Kto miałby dostęp do tych papierów jak nie lekarz?

3. Wren mówi Hannie aby przekonała by Mona została w Radley. Musi mieć drugie A przy sobie, prawda?

4. Mona ucieka z Radley dzięki przepustce i stoju pielęgniarki. Kto inny miałby dostęp do takich rzeczy jak nie lekarz, pracujący w tym szpitalu?

5. W Halloweenowym odcinku 'klon’ przebrania Caleba przytula Hannę. Zasugerowane jest, że była to Mona lecz jest to niemożliwe ponieważ 'klon’ był wyższy od Hanny (Mona jest od niej niższa) i miał jabłko Adama. Wren też czuł coś do Hanny, a klon ją przytulił.

6. Kłamczuchy zablokowały wszystkie nieznane numery. Kiedy Wren włamuje się do domu Spencer, mówi jej, iż nie mógł się dodzwonić, bo zablokowała numer. Dlaczego Kłamczuchy miałyby blokować numer przed Wrenem, którego znały?

7. „Mona played with dolls, I play with body parts”. Lekarze 'bawią się’ kawałkami ciała.

8. W Rosewood nie ma zbiegów okoliczności!

9. Na poniższym zdjęciu znajduje się drink A. Tego samego drinka zamówił Wren na obiedzie z rodziną Hastings. Obok szklanki znajduje się klucz, w języku angielskim jest to ’WRENCH’. Zbieg okoliczności? Wątpię 😉

10. W wywyiadze z A, powiedziało ono, że najbardziej zainteresowane jest najsilniejszą kłamczuchą. Wszyscy wiemy, że jest nią Spencer. Wren czuł coś do Spencer, prawda?

11. W tym samym wywiadzie, na pytanie „Lubisz niszczyć związki. Którym z chłopaków Kłamczuch jesteś najbardziej zainteresowana/y?” odpowiada „Tobym… Co masz na myśli mówiąc 'zainteresowana/y’?”. Wszyscy wiemy, że Toby stwoi na drodze uczucia Wrena i Spencer.

12. Na pytanie, dlaczego A tak nienawidzi Kłamczuch, odpowiada, iż linia pomiędzy nienawiścią i miłością jest bardzo cienka. Wren kocha Spencer, ale mimo wszystko ją 'torturuje’.

13. Wren powiedział Spencer, że ma nerwicę natręctw. Polega ona między innymi na tym, iż osobę, borykającą się z tą chorobą, denerwuje kiedy coś jest ułożone niesymetrycznie. Coś w stylu pedantyzmu. W końcówce jednego z odcinków, kiedy A dokłada kolejną bluzę, widzimy jak starannie i równo je wszystkie poprawia.

Mam nadzieję, że choć kilka osób zgadza się z moją teorią. Gdybym znalazła coś nowego to napiszę kolejnego newsa. Miłego dnia, Kłamczuchy! (;

Tagi:

37 myśli na “Czy Wren jest A?”

 1. To prawdopodobne. Ale zapomniałaś o jednym:
  Wren zawsze jest blisko kłamczuch.
  1 sezon mieszka tak jakby ze Spencer, 2 sezon jest w szpitalu gdzie jest Emily, 3 sezon jest w wariatkowie gdzie przychodzi Hanna do Mony. I sam jest blisko Mony która jest -A

 2. WYWIAD Z A TO BYŁ WYWIAD Z MONĄ. Z pierwszym A, a pierwsze A to była Mona, ludzie -.- Więc argumenty dotyczące wywiadu są nietrafne. Argument pierwszy był wałkowany wiele razy. Zdjęcie 8 jest po prostu śmieszne xD Lekarze tak noszą swoje stetoskopy, a wy tu widzicie literę A. Paranoja.

 3. Potrafiłabym podważyć kilka z przedstawionych argumentów.

  6. Zamaskowane postaci grają statyści, bo aktorzy nie mogą wiedzieć kim są te postaci, by nie wydać tajemnicy A. Więc upiorem mógł być każdy, nie można się sugerować wyglądem, ani wzrostem. A -A nie ryzykowałoby zbyt dużą ilością swoich ludzi w pociągu.
  8. … Serio? Stetoskop? Czyli każdy lekarz jest -A!!!
  9. Ściśle mówiąc to zamówiła Spencer. I nie łączyłabym angielskiego słownictwa z A-teamem.
  10. To stary wywiad mający nas naprowadzić na Monę i na członków A-teamu, których już znamy.
  11. i 12. tak samo

  Nie zaprzeczam, on może być -A, ale nie stawiałabym go jako głównego podejrzanego. Za rzadko się pojawia. Może być neutralny, tzn. dostarczać -A leki, badania itp., ale nie wiedzieć do czego je wykorzystuje.

 4. Reservence nie masz racji. Wywiad nie jest tylko z Moną i Tobym. Pytanie o najlepszą sztuczkę – masaż. Podczas masażu zrobionego Em przez A Mona była z Hanną, Toby ze Spencer. Tak jak to, pytania o postanowienia noworoczne czy o chłopaków Kłamczuch mogły być skierowane do kolejnego A

 5. bo na razie nie pokazano nic co by go łączyło z Ali, chyba że twórcy serialu dopiero to nam pokażą ale troszke to już by było przereklamowane bo nie dość że nie dawno wyszło to że Ali miała jakis tam związek z Byronem to jeszcze z Wrenem?

 6. wkurza mnie już ten serial bo każdy może być w A-teamie niestety reżyser chce mieć duże pole do popisu dlatego tyle osob jest podejrzanych a to według mnie nie jest trafne rozwiązanie… chyba że ułożą w końcu te wszystkie wątki w logiczną całość i spójność bo jak na razie wszystko jest pomieszane

 7. podoba mi się teoria w tym wątki 🙂 tylko te słowa że kto inny jak lekarz miałby do nich dostęp …. chodzi mi tu że A ma dostęp do wszystkiego czyli niektóre rzeczy nie czynią Wrena tym złym … ale nadal go uwielbiam bez względu czy będzie A . czy może zabije kogoś … (chyba że Jasona )

 8. Jak dla mnie, Wren może być A, wierzę w to od momentu odcinka extra, kiedy udaje Caleba w pociągu.
  Ale chyba nie ma związku z Ali, co wszystko komplikuje… Chyba, że dziewczyny nie są torturowane tylko przez A.
  Poza tym, czytałam gdzies, że A jest grane przez statystę i nawet aktorzy nie wiedzą, kto jest A.
  Także cięzko stwierdzić, ale jak dla mnie raczej wiarygodne 😉

 9. mogłoby to mieć sens chociaz pytanie brzmi skąd Wren mógłby znać Ali? chociaz Ali miala wiele tajemnic przed „przyjaciółkami”
  jednak punkt 6 niema zwiazku z tym wszystkim. Kłamczuchy zablokowały wiadomosci i polaczenia przychodzace od numerów nieznanych, czyli takich ktorych nie miały zapisanych w telefonach. Spenser najzwyczajniej w świecie nie miała zapisanego numeru Wrena w telefonie, dlatego ten nie mógł się dodzwonić do Spencer

Dodaj komentarz