Czy zabójca Ali będzie zaskoczeniem?

Do finału 3 sezonu Pretty Little Liars zostało niewiele ponad tydzień. Z różnych spoilerów wiemy, że poznamy wreszcie zabójcę Alison. Wszyscy zastanawiają się kim on może być. Szukamy go wśród osób, o których wiemy, że w jakiś sposób były połączone z Ali. A może to jest błąd? Pewien fan zapytał Marlene King o mordercę, czy jest kimś, po kim widzowie będą się tego spodziewać.

„To ciekawe pytanie. Z perspektywy czasu możecie powiedzieć, że mogliście się domyślić”.

Tylko jak to teraz odebrać. Ktoś kogo się nie spodziewamy? Ktoś, kogo powiązań z Ali jeszcze nie widzieliśmy? Ezra, Caleb, Wes a może doktorek? Bo chyba tylko ich ewentualnych powiązań z Ali nie widzieliśmy. Któraś z Kłamczuch?  A może ktoś, kogo dziewczyny wcześniej podejrzewały? Jak myślicie, co producentka chciała przez to powiedzieć?

18 myśli na “Czy zabójca Ali będzie zaskoczeniem?”

  1. Każdy mógł by zabić Ali, nie ma jednej pewnej opcji, bo każdemu sie ona narażała, więc każdy ją tak naprawde nienawidził. Przecież nie tylko Mona, Toby, Jenna, Melissa byli jej wrogami. Mimo wszystko mi najbardziej pasuje Wilied, od początku zajmował sie sprawą Ali, bo kto by podejrzewał policjanta, a to może okazać sie tylko przykrywką, on miał motyw bo to z nim Ali była w ciąży, przynajmniej myślała, że była. Noi jakby sie okazało, że to on to jak byśmy inaczej zareagowali: „Mogłam/em sie domyślić” no nie wiem, może źle mi sie wydaje, ale zobaczymy :3

  2. W jednym z odcinków była taka scena kiedy Jenna i Garet niszczyli dokument z sekcji zwłok Ali. I Jenna w pewnym momencie powiedziała:
    ,,Nigdy się nie dowie, że to on ją zabił.” Chodziło o Jansona. Ale skoro od niedawna wiadomo, że Jenna myślała, że to Garet zabił Ali (przynajmniej tak powiedział powiedział) i skoro Janson trzyma z Moną to wszyscy są A albo wiedzą coś więcej.

  3. PLL 🙂 Wybacz że obalam twoją teorię.. Ale to był odcinek 2×12 i Jenna nie powiedziała „Nigdy się nie dowie że to on ją zabił” tylko „Chciałabym zobaczyć miny tych suk. Nawet nie wiedzą że im to robimy”

Dodaj komentarz