Czy zobaczymy więcej CeCe?

Spodobała Wam się Cece? Oto krótka informacja na jej temat.

W odcinku „Crazy” spotkaliśmy intrygujący nowy charakter,  CeCe.  Jest ostra,  niebezpieczna i zna, tajemnice Kłamczuch, więc oczywiście chcemy wiedzieć więcej o niej. Czy będziemy widzieć ją ponownie w tym sezonie?Oczywiście!   Jeden fan zapytał Andy Reaser czy będzie więcej CeCe w nadchodzących odcinkach, a Andy odpowiedział „tak”.My wiemy, że CeCe była czymś w rodzaju mentora Alison DiLaurentis(Sasha Pieterse),a ona przeraża dziewczyny. Czy CeCe to tylko zwykła przyjaciółka Ali?A może wie więcej niż nam się wydaje? Miejmy nadzieję że nowa dziewczyna nie będzie kolejną wariatką w Rosewood, a pomoże Nam dowiedzieć się więcej o śmierci Alison lub o -A.

A co Wy myślicie o tajemniczej blondynce?

źródło : wetpaint.com

 

10 myśli na “Czy zobaczymy więcej CeCe?”

  1. Jak dla mnie CeCe wie więcej niż mówi… np. skąd wiedziała, że Hanna lubiła kraść rzeczy ze sklepów, skoro dopiero nauczyła ją tego Mona, po śmierci Ali? Więc Ali nie mogła tego powiedzieć CeCe…

  2. w poprzednim odcinku , na flashbacku, Ali wybierała się na spotkanie z przyjaciółką, której Spencer nie znała, być może to była CeCe ;> według mnie ona wie bardzo dużo i na pewno wie dużo o Vivian.

Dodaj komentarz