Czyżby ważna wskazówka z 4×10 ?

Po ostatnim odcinku Wren niewątpliwie budzi nasze podejrzenia. Czy jest A? Czy w jakiś  sposób pomaga wrogowi kłamczuch ? Czy może on hula po Rosewood w czerwonym płaszczyku? 🙂

Już kiedy pierwszy raz oglądałam odcinek moją uwagę przykuła diagnoza Wrena i nie chodzi tu o jej tereść, a o kolor :

pobrane

W następnej scenie Toby otrzymuje kopertę z wiadomością od A napisaną co dziwne – czerwonym długopisem:

Bez tytułu

Przypadek? Jak dobrze wiemy w Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem.

Na pierwszy rzut oka w tych pismach nie ma nic podobnego to Wrena jest staranne, równiutkie ( aż nie chce się wierzyć że pisał to lekarz Tongue out ) , to na karteczce jest drobniejsze i są duże odstępy między literkami. Jednak moim zdaniem jest coś co je łączy:

Podobne? Na dodatek na końcy widzimy jak nasz doktorek koloruje czerwonym dugopisem płaszcz na obrazku :

Diagnoza: Nasz doktorem nie jest przyjacielem kłamczuch.

 

12 myśli na “Czyżby ważna wskazówka z 4×10 ?”

  1. Jestem wielką fanką Pretty Little Liars, przeczytałam wszystkie książki, które wyszły do tej pory, również z serialem jestem na bieżąco. W rozgryzieniu PLL może bardzo pomóc 12 odcinek 4 serii.
    Kiedy Hanna stoi w pokoju Ali, A przechodzi za Hanną, można zauważyć wtedy, że blond włosy A, wyglądają jak peruka, włosy Ali, pokazane w tym samym odcinku, kiedy siedzi przy fortepianie są naturalne. W tym odcinku zwraca uwagę również zdjęcie, które podnosi Emily w domu DiLaurentisów, przedstawia Ali i jej mamę i kawałek czyjejś dziecięcej ręki, myślę, że to książkowy wątek z bliźniaczkami, a ta ręka jest bliźniaczki Ali. Szkatułka, którą Hanna otworzyła w pokoju Ali była podobna do tej, do której był schowany dysk od Mony z filmem, na którym mama Hanny potrąca Wildena. Słuchając pełnej wersji piosenki tytułowej słychać imiona Ali i jej siostry Kathreren, którą w książce była Courtney.

  2. Jeszcze raz usłyszę gdzieś że w Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem, to chyba rzygnę… Matko, większość osób tutaj patrzy już nawet na takie bzdury jak „Aria jadła jabłko”, „U A widać miskę z jabłkami”… „Dlaczego A ma miskę z jabłkami, a Aria je jedno? Przypadek? Na pewno nie, w Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem” …

Dodaj komentarz