Ding Dong, Ding Dong… Who is revealed?

Wkurzyłam się ostatnio na scenarzystów przez tą całą sprawę z A, wiecie o co chodzi. I postanowiłam się dowiedzieć, kto jest w tej blond peruce w 1×1! No to ustawiłam szybkość na 0.2 sekundy i jak wariatka pauzowałam przez dziesięć minut, a później się bawiłam kolorami i wszystkim co się dało, żeby twarz nabrała bardziej korzystnych „barw”. No i udało się! Popatrzcie:

 

 

Tak tak, to Jenna Marshall! Może ona. Widzicie, ma okulary na swoim zdradliwym nosie.

Jak myślicie, kto to? Jenna czy jej bliźniaczka, która może istniec?

I przy okazji, jak już to czytacie z nudów, podzielę się z Wami pewną teorią.

W 2×25 jest wątek z Psychozy, z Moną. Kto widział ten film to wie,

że na początku filmu widac pozorne włosy zabójcy, które okazują

się peruką. Rozumiecie, co mam na myśli.

 

Miłego spekulowania :)!

28 myśli na “Ding Dong, Ding Dong… Who is revealed?”

 1. Ja też widzę Allison, a nie Jennę.
  Poza tym chyba sama muszę się wybrać do okulisty, bo nie potrafię dojrzeć okularów xD
  Właśnie Kitsune, dopisuje się do A.lexandry, o co chodzi z tym wątkiem z Psychozy?

 2. Z Psychozą chodzi o to, że ktoś-tam zabija kobietę (blondynę o dziwo), nie widzimy jego twarzy, tylko ujęcie blond peruki – myślimy że to matka gościa który miał hotel.
  SPOILER Z FILMU PONIŻEJ

  Na końcu okazuje się, że to właśnie ten facet, co był szykanowany przez matkę, a on sam miał dwie osobowości – jedną miłą i zamkniętą w sobie, a drugą chamską i psychopatyczną – właśnie tą matkę (a matkę to sam zabił, ale okej).

  I wydaje mi się, że tak może być z Jenną. Jakby się na tym balu przebrała w strój z okularami i białą laską, to bym się nie zdziwiła, tamten facet ubierał perukę i różowe ciuchy żeby „być” swoją matką.

  A okulary tam są, widać ciemne takie dwie elipsy xD

 3. faktycznie peruka… ale rysy wygladaja Alisson.. w pierwszej chwili ale usta jednak jak sie przyjrzec to moze byc jenna;) bo faktycznie Alisson miala barziej puciate policzki a Jenna ma wystajace kosci bardzo;) No ale co robia Jenna w pokoju Alisson…

 4. Też myślałam że to Ali, ale Sasha nie ma takiego wysokiego czoła jak aktorka grająca Jennę. chyba że zmienili to optycznie – sama mam nadzieję, że to jest Alison :D. Ale patrząc trzeźwo bardziej mi wygląda na Jennę i dlatego tak napisałam (::

 5. o matko!! a co jeżeli to jest ta dziewczyna co sie pojawiła w 25 odcinku? Ta w czerwonej sukience i masce co sie tak przyglądała dziewczynom? pamietacie? Ona podobno bedzie odgrywać wazną role w 3 seszonie wiec to może ona!

 6. Ja tam żadnych okularów nie widzę, przecież okulary Jenny są raczej spore, więc łatwo byłoby je zauważyć, a te kropki na zdjęciach to są oczy. Wg mnie ona wygląda trochę jak Jenna, po dłuższym przyjrzeniu się. Ale i tak nie wierzę w jakieś bliźniaczki..

 7. Na pierwszym zdjęciu faktycznie wygląda jak Alison, ale kurde.. w tym momencie on gniła pod ziemią (wybaczcie brak delikatności)!
  Drugie zdjęcie kompletnie nic mi nie mówi.
  Jednak kiedy przyjrzymy się bliżej pierwszemu i trzeciemu… cóż jestem coraz bardziej pewna, że to Jenna. Ale do cholery jasnej, ona była wtedy ślepa! (Wykluczam wersję z bliźniaczkami, wydaje mi się to zbyt banalnym wytłumaczeniem. Jednak po tym jak się okazało, że Mona jest „A”, wszystko jest możliwe ;/)

Dodaj komentarz