Dlaczego Maya wsiadła do samochodu Garretta?

W 8 odcinku trzeciego sezonu (“Stolen kisses”) dowiedzieliśmy się dziwnej rzeczy: Maya St. Germain była widziana przy wsiadaniu do policyjnego wozu Garretta w nocy jej śmierci. Nie oczekiwaliśmy takiego zwrotu sytuacji. Czy Garrett przypadkiem nie był wtedy w więzieniu?

 

Oczywiście, ta nowa wiadomość daje nam więcej podejrzeń dotyczących Garretta. ( Tak poważnie.. dlaczego nie był on w więzieniu? Czy Bart pomylił się co do czasu tego wydarzenia?). To wszystko sprawia, że robimy się coraz bardziej ciekawscy.

Dlaczego Maya wsiadła do samochodu Garretta? Widzieliśmy na nagraniu z jej strony, że była czymś przerażona.  Chodzi o Garretta? A może myślała, że on jej pomoże? Co znaczy w tym momencie „Maya wiedziała”? Mamy wiele pomysłów na to co mogło popchnąć Maye do wejścia do samochodu Garretta, ale przedstawiamy wam nasze top 4!

 

Garrett zastraszał ją: Jedna z teorii o śmierci Mayi mówi, że wiedziała za dużo o klubie N.A.T. (co mogło się wiązać z tym, że ona „wiedziała”) i dlatego została zamordowana, co jest również jednym z powodów dlaczego Alison mogła zostać zamordowana. Jeśli ją zastraszali, to dlatego mogła być przerażana na swoim nagraniu. I dlatego też mogła wsiąść do samochodu Garretta – pod przymusem.

 

Była związana z klubem N.A.T.: Wiemy, że Maya miała sekrety, takie jak na przykład jej związek z „wędrującą” imprezą oraz potencjalna przyjaźń z Jenną. Wygląda też na to, że miała dobre stosunki z Jasonem i Noelem. Do tego bazując na jej stronie, bardzo lubiła nagrania. Może nawinęła się klubowi N.A.T. (np. na tej imprezie) i zaprzyjaźniła z Garrettem. Idąc tym tropem, możliwe że została zabita przez kogoś z klubu, bo dowiedziała się jednego z ich sekretów lub może zrobił to ktoś całkiem inny.

 

Zna Garretta dzięki Jennie: Jenna twierdzi, że znała Maye. Jeśli to prawda, może ona poznała Garretta z Mayą i dlatego mu zaufała. Może z jej punktu widzenia ta przejażdżka była tylko niewinnym podwiezieniem do domu. Wtedy, były policjant mógł zabić ją, bo wiedziała dużo rzeczy, których nie powinna wiedzieć.. albo i nie. Może to mylny trop. Ktoś inny mógł zamordować Maye, a Garrett jest niewinny.

 

Poprosiła Garretta o pomoc: Widzieliśmy na nagraniu ze strony, że Maya była naprawdę czymś przerażona.  Może dowiedziała się prawdy o A lub o śmierci Alison i była zastraszana. W tym przypadku, mogła zwrócić się do Garretta o pomoc. (Znów.. jeśli Bart miał rację co do czasu tego wydarzenia, Garrett nie był naprawdę policjantem, ale Maya mogła tego nie wiedzieć).

 

A ty jak myślisz, dlaczego Maya wsiadła do samochodu Garretta?

16 myśli na “Dlaczego Maya wsiadła do samochodu Garretta?”

  1. Garret wtedy siedział. Poza tym wydaje mi się on być niewinny, no nie do końca, ale myślę że to nie on zabił, tylko -A go w to wrobiło, narzuciło kilka dowodów. Może był/jest w A-teamie, ale nie jest bezpośrednim zabójcą. No i jego zadaniem u -A chyba była pomoc Jennie (ich związek i sprawa ze stroną piątą).

  2. Zgadzam się z marti, że dziewczyny są czasami głupie w łączeniu tych wszystkich faktów. Sama nie wiem co takiego mogło spowodować śmierć Mayi, ale to, że zabił ją Garrett, jakoś do mnie dziwnie nie przemawia, chociaż być może miał do oddania komuś przysługę i tylko podstawił Mayę na wyznaczone miejsce..?

  3. według mnie Garett nie zabił nikogo, tylko jest pionkiem A w tej całej grze. Wilden na pewno ma coś wspólnego z zabójstwem Mayi i Alison. po ostatnim odcinku rzuciłam swoje podejrzenia na tatę Alison. może mieć coś wspólnego z A-teamem. tak bardzo nienawidzi Hanny, że teraz może się mścić.

Dodaj komentarz