Dlaczego Mona podała Kłamczuchom adres strony Mayi?

Teraz kiedy oczy wszystkich skierowane są na Toby’ego i jego status w A-Teamie, mniej osób poświęca uwagę oryginalnemu czarnemu charakterowi. Mona wciąż pozostaje zagadką, a po odcinku finałowym 3A mamy coraz więcej pytań.

Pierwsze i najważniejsze : Dlaczego naprowadziła Kłamczuchy na sekretną stronę Mayi? Wydaje się, że to bardzo pomocna rzecz, ze strony osoby, która przypuszczalnie pracuje przeciwko naszym bohaterkom. Dlaczego więc dała?!

Powstało już 6 teorii, o tym, dlaczego Mona dała dziewczynom adres. Oto one:

1. Myślała, że to pomoże wrobić Paige.

To możliwe, że Mona myślała, iż informacje na stronie Mayi były na tyle niejasne, że dziewczyny mogły nie zczaić, że to Nate jest zabójcą. Jeśli tak, to możliwe, że myślała, iż zagadkowe wiadomości Mayi, razem z resztą ziaren, które zasiało A, mogłoby pomóc obwinić Paige w głowach Kłamczuch.

2. Potrzebowała pomocy, żeby ją zhakować.

– A-Team nie raz udowodnił swoje techniczne zdolności, w związku z czym ta teoria wydaje siębyć mało prawdopodobna. Jednak jest możliwe, że A nie mogło wejść na stronę, więc mogło użyć podstępu, by Kłamczuchy w tym pomogły.

3. To wprowadzające w błąd.

-To możliwe, że Mona myślała, że wszystkie wskazówki Mayi, że coś wie i miała kłopoty, mogło doprowadzić Kłamczuchy na złą ścieżkę i w jakiś sposbó, byłoby to pożyteczne dla A.

4. By skrzywdzić Emily.

-Może Mona myślała, że oglądanie filmików Mayi po prostu sprawi, że Em będzie cierpiała bardziej. Doskonale wiemy, że Mona ma ten sadystyczny pierwiastek.

5. By pomóc dziewczynom, jako część planu A.

Jak mieliśmy okazję widzieć, A czasami pomagało dziewczynom w wielu sytuacjach, chociaż pomoc zawsze jest częścią wielkiej intrygi. Może właśnie o to chodzi. Może jest coś, co A chciało, żeby dziewczyny odkryły o Mayi?

6. Żeby pomóc Kłamczuchom, ale nie jako część planu A.

– a może Mona grała niezależnego agenta? Jest możliwe, że w końcu zaczęła żałować tego, co zrobiła, albo nie zgadza się z wytycznymi A, teraz gdy jest zamknięta. Podczas gdy wydawało się, że Mona jest totalnie na pokładzie A-Teamu i całego planu w 13 odcinku 3 sezonu , możliwe że ona ma swój własny plan, który wykonuje.

Co sądzicie o Monie?

 

6 myśli na “Dlaczego Mona podała Kłamczuchom adres strony Mayi?”

Dodaj komentarz