Doświadczenie bliskiej śmierci Arii to „tylko początek”

Gdy fan zapytał o atak Arii na twitterze, Andy Reaser odpowiedział że ostatnia noc była „tylko początkiem”.

Więć Ateam jeszcze nie skończył z Arią. Czy może mieć to związek z faktem że Aria dźgnęła jednego z członków Ateamu, bądź któregoś z pomocników? Czy jest to coś większego np. że Garrett powiedział o nocy którą Alison spędziła z Byronem Montgomery?

Czy Byron może być zamieszany w kierowanie swoją córką, jeśli tak to dlaczego? Może powinniśmy uznać Byron za najgorszego rodzica w Rosewood?

Czy może jest to Ezra? Byliśmy podejrzliwi co do jego nagłego pojawienia się ostatniej nocy i było jasne że kłamie o swoim zobowiązaniu do pisania. Ale mamy nadzieję że kłamie w sprawie odwiedzin syna, albo kłopotów egzystencjalnych.

Tagi:

8 myśli na “Doświadczenie bliskiej śmierci Arii to „tylko początek””

  1. Ja myślę, że Byron i Ali mieli romans :/ No Ali była trochę suką, ale bardzo jej zależało by Aria powiedziała matce o romancie taty i jej cały czas dogadywała. A widzieliście jej minę gdy zobaczyła Meredith i Byrona całujących się? Poza tym w tym swoim pamietniku pisała, że jest słodki, ale trochę za stary i takie tam rzeczy… Taka jest moja teoria. Myślę, że byli razem i prawdopodobnie on ją zabił, żeby nie wygadała. Wiem, że to moze chore, ale w Rosewood nic nie dzieje się przypadkowo 😉

Dodaj komentarz