Dr. Ann Sullivan

 

SPOJLERY! Nie czytaj tego artykułu jeżeli nie obejrzałeś/aś jeszcze nowego odcinka PLL!

Dawno, dawno temu, w pięknej krainie zwanej Rosewood żyła sobie kompetentna psychoterapeutka, która pomagała swoim pacjentom przechodzić przez wszelkie trudności życiowe. Słuchała ich i oferowała fachowych rad i ekspertyz.

Pewnego pamiętnego dnia lekarz – dr. Ann Sullivan otrzymała telefon od wpływowego prawnika – Pani Hastings. Pani Hastings powiadomiła psychoterapeutkę, o  nowych pacjentkach.Ów pacjentkami okazaly się cztery 16-letni dziewczyny, która zostały wplątane w przerażające śledztwo dotyczące zabójstwa ich rówieśniczki – Allison DiLaurentis.

Dr. Sullivan mimo wielu lat udanej terapii, z trudem dociera do swoich nowych pacjentek. Aria Montgomery, Emily Fields, Spencer Hastings i Hanna Marin odmawiają mówienia, ale doktorka czuła, że coś jest nie tak. Wyczuła że dziewczyny mają większy problem w swoim życiu niż trauma po nagłej stracie przyjaciółki.

Niestety, kolejne próby namowy dziewczyn do mówienia, również nie wypaliły. Oprócz tego, ktoś włamał się do jej biura, zniszczył je, i jeszcze ten napis na ścianie 'wścibska suka umrze’ . Ta informacja wstrząsnęła naszymi Pretty Little Liars, i przestały uczęszczać na terapie. Wtedy Dr. Sullivan stwierdziła, że już nigdy o nich nie usłyszy.

ALE nawet nie wiedziała jak bardzo się myli. Po tym jak jedna z naszych PLL, doświadcza kryzysu i sięga punktu krytycznego, jej przyjaciółki interweniują i zdradzają terapeutce A sprawę.

Pani doktor jest zdruzgotana wiadomością, że dziewczyny w takim młodym wieku, są szantażowane i zastraszane. Dlatego w szkole w Rosewood wygłosiła mowę, krytykującą tchórzy, cyberprzemoc oraz o przestępstwach i karach za ich popełnienie. Ale pan/pani-zło jest wszędzie. Wszystko widzi i o wszystkim wie. Jej/jemu nie podoba się wielkoduszność terapeutki, więc 'podrzuca’ jej nagranie z prywatnej sesji dziewczyn.

Po tym zdarzeniu pani doktor przegląda swoje stare pliki, żeby odkryć kim jest A. I nagle natyka się na coś, co w oczywisty sposób demaskuje A. I tak dr. Sullivan wykrywa z A piewszą rundę. Niestety druga runda nie należy do najlepszych. Terapeutka w trochę mało racjonany sposób [bo przez telefon, i wiedziała że jest podsłuch] dziewczyny o tym,że wie kim jest A. I w ten sposób przegrała drugą rundę.

Czy A, sprawiło że dr. jest już martwa, jak Ian Thomas? A może chowa ją gdzieś na czarną godzinę?

Zostaw swoją teorie w komentarzu!

6 myśli na “Dr. Ann Sullivan”

  1. moim zdaniem doktorka zyje bo to bylo pokazane w zwiastune kolenego odcinka. prawdopodbnie zyje tylko po to by A moglo jakos szantazowac dziewczyny a potem ja po prostu zabic ale nie wiem czy A czy ten morderca bo tutaj kazdy moze wykonywac inna robote.

Dodaj komentarz