Dziwne powiązanie

POSŁUCHAJCIE, oglądałam po raz setny 6 odcinek „Zwłoki A” Lilarsów i znowu coś przyczaiłam, mianowicie: tatutaż Holdena czy co to tam było.. te jakieś tajne spotkania gdzie chodziła też Maya (kolejna dziwna rzecz) jest identyczny jak znak z tablicy duchów ze sneak peeka 7 odcinka gdzie Hanna i Mona pytają się duchów czy Alison wróci… sami spójrzcie :

 

 

No proszę, kto by się spodziewał. Myślicie, że maya miała z tym coś wspólnego? Pozostawiam to wam. Wyraźcie Swoje opinie w komentarzach.

18 myśli na “Dziwne powiązanie”

  1. Han_Em_Spens_Aria_

    Według mnie to jest jasne ,że Mona już wtedy była na usługach -A , po za tym ten tatuaż znaczy „Widzimy wszystko ” czy coś takiego więc myślę ,że to jedno wielkie bagno w którym są Mona , Holden ,Lucas, Maya – pewnie przez ciekawość albo przypadek tam trafiła i zobaczyła coś co chciała powiedzieć kłamczuchom i została zamordowana .

  2. zgadzam się w 100% z lol. Nawet najmneijszy szczegół może zmienić już wartość danej rzeczy. Te znaki mogą znaczyć calkiem coś innego. Są inne, różnią się nawet bardzo przypatrzcie się! 🙂

  3. raspberrysmile w koncu ktos 😛 Takie newsy nie powinny byc dodawane… Eh… a Ty Ariol nie obrazaj sie tylko nastepnym razem przypatrz sie lepiej a nie gadasz ze ja patrzec nie umiem. Jakby te znaki byly takie same to news bylby zajebisty 🙂

Dodaj komentarz