Entertainment Weekly- ekskluzywne zdjęcia

22 lutego premierę miała okładka magazynu Entertainment Weekly z aktorkami grającymi główne role w hitowym serialu Pretty Little Liars.

Pozwoliłam sobie przetłumaczyć artykuł zamieszczony na oficjanej stronie EW, dotyczący stylizajcji i sesji zdjęciowej do magazynu. To moje pierwsze takie tłumaczenie, więc poroszę o wyrozumiałość dla błędów w tłumaczeniu.

 

Gdy przyszedł czas by ubrać gwiazdy serialu Pretty Little Liars Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell i Troian Bellisario dla najnowszego wydania EW, stylistka Emma Trask poprosiła o wskazówki od Mandi Line, projektantki kostiumów dla seriali z telewizji ABC Family

„Rozmawiałam z Mandi i ona opisała atmosferę serialu.”- mówi Trask.  Efektem końcowym jest mieszanka osobistego stylu każdej dziewczyny oraz wyglądu ich postaci w serialu.

Trask oraz Starszy Współpracownik EW Matthew Levinson przeszukiwali zdjęcia z klasyków dla nastolatków, takich jak Słodkie Zmartwienia, Szkoła Czarownic i Śmiertelne Zauroczenie szukając inspiracji, w końcu zatrzymując się na Wrednych Dziewczynach, jako punkt odniesienia dla fotografii na okładkę magazynu.

W dodatkach z nude i pastelowej palecie dla zdjęcia na okładkę, Trask postawiła na różnorodność kolorowych sukienek i metalicznych częściach stroju do sesji. „Zrobiliśmy również stonowany biżuterią strój, ponieważ jest to popularne,” Trask mówi o wyżej pokazanych zdjęciach z Hale (w Mandalay), Benson (w Ted Baker), Mitchell (w Issa) i Bellisario (w Bao Tranchi).

Lucy Hale jako Aria Montgomery

Na ciemnym i burzowym planie, Hale mieni się w metalicznej sukience Julii Clancey oraz butach od Moniki Chaing.

„Lucy była jak 'Pracowałam już z Tobą wcześniej!”- mówi Trask, która zaprojektowała inną kampanię dla CW.

Kiedy wchodzę i zaczynam mówić do projektantów, odkrywam, że wielu z nich ubierało dziewczyny lub aktorki nosiły ich ciuchy w serialu, więc to dużo ułatwiało.

Ashley Benson jako Hanna Marin

Trask założyła na Benson sukienkę bez ramiączek zaprojektowaną przez The Blondi i wyposażyła aktorkę w kolczyki od Loree Rodkin, bransoletkę od Deepa Gurnani i wycięte botki od Gio Diev. Jak stylista upewnił się, że nikt nie przejawi zazdrości o stylizację? „Przyszłam przygotowana z mnóstwem rzeczy, bo wiem, jak to jest. Zrobiłam stylizacje do Melrose Place i tam były cztery młode aktorki. „Zawsze pierwszy wybór stroju był tym najlepszym. Na szczęście z tą grupą nie było złej presji by rywalizować między sobą.”- mówi Trask. „I były takie momenty, w których dziewczyny mówiły 'Kocham to, ale to będzie lepsze dla (niej)! 'Każda wie, co pasuje dla niej i dla jej postaci.”

Shay Mitchell jako Emily Fields

Trask podkreślił wyborną sylwetkę Shay szortami od Boohoo Boutique, do pary z topem Georgine, szpilkami Danielle Michetti, pierścionkiem od JNB i bransoletką od Deepa Gurnani. „One wszystkie pokochały te dodatki!” They just kept piling them on,”* pamięta Trask. „To jest właśnie to, co one robią w serialu. To młodzieńczo-romantyczny wygląd.”

Troian Bellisario jako Spencer Hastings


Bellisario postawiona została przed obiektywem w lesie, nosząc na sobie złoty top i czarną mini od The Blondi, szpilki od L.A.M.B i bransoletkę marki Fenton/Fallon. „One były naprawdę, naprawdę zdecydowane i szybkie, więc nie musieliśmy robić bałaganu z tym. Tak właśnie mieliśmy  cztery różne stylizacje gotowe.” Trask mówi o dziewczynach 'błyskawicznie szybko zmieniały stroje w czterogodzinnej sesji zdjęciowej. „To był weekend rozdawania Złotych Globów, więc one miały inne rzeczy do zrobienia. Cztery stylizacje gotowe i one były wszystkie zadowolone z zabójczo pięknych efektów końcowych.  

Reportaż napisany przez Nuzhat Naoreen


*They just kept piling them on- nie miałam pojęcia jak to przetłumaczyć 😉 


Źródło: http://popstyle.ew.com

5 myśli na “Entertainment Weekly- ekskluzywne zdjęcia”

  1. Co do samego artykułu: zbyt dużo zaimków osobowych, tj: „one zrobiły, one powiedziały, one wybierały” i tym podobne.
    Trask to mężczyzna czy kobieta? Gdzieś wkradł Ci się błąd, ponieważ pisałaś w dwóch osobach, to znaczy płciach.
    Jest jeszcze parę błędów stylistycznych, które trzeba byłoby poprawić. Jak na pierwszy artykuł to i tak nieźle 🙂

    Co do samych zdjęć to nie podobają mi się, wszystkie wyglądają dosyć grubo.

Dodaj komentarz