Ezra nie jest chłopakiem Alison? – teoria

Ostatnio zauważyłam coś co przykuło moją uwagę. Głównym tematem teraz jest, żeEzra był chłopakiem Alison i, że to on jest A. A co jeśli nie?

Zauważyliście treść listu Alison do chłopaka?

Pisze tu Alison do chłopaka, że „Moze nienawidzić oceanu, ale widok mu się spodoba.” Czyli chłopak Alison nienawidzi oceanu. A jak dobrze pamiętamy Ezra lubi wodę. Nawet w odcinku 2×25 gdy Emily przegląda album Ezry ze zdjęciami to ma on tam zdjęcia w kajaku, nad wodą itd. 

Moze jednak to nie on? 🙂

 

Tagi:

8 myśli na “Ezra nie jest chłopakiem Alison? – teoria”

  1. Nie,nie,nie dla mnie jest to dość słabe ale doceniam to i nie powiem,całkiem kreatywne 🙂 Jednak zaskoczyło mnie to co napisała lydia o Ali – „Ty jesteś lepszy w słowach ode mnie” . To by mogło mieć sens więc niczego nie skreślam.

  2. Podobno Ezra faktycznie będzie tym złym, nie będzie kimś w stylu Toby 2.0. więc… no niestety, cicha woda brzegi rwie ;> Ale powiem szczerze, że mnie on wkurzał, taka ciepła klucha ;D wolałam zawsze Caleba i Toby’ego 😉 A Ezra na pewno ma jakieś powiązanie z Alison, czemu był na jej pogrzebie w pierwszym odcinku, skoro jej nie znał? 🙂

  3. Jak dla mnie Ezra nie jest A. Może nie być dobrym chłopcem i może bawić się w bycie a A-Team’ie, ale do bycia samym A według mnie trzeba czegoś więcej.
    Nawet gdyby Ezra był chłopakiem Ali, to nie daje pewności, że jest A. A przecież straszyło Alison już od dawna i nigdzie nie jest powiedziane, że A to plażowy przystojniak, czy jakiś inny chłopak Alison.

Dodaj komentarz