Ezra nie jest taki jakim się wydaje!

Od początku trzeciego sezonu Ezra wydaje nam się coraz bardziej podejrzany. Teraz, gdy zobaczyliśmy szufladę pełną pieniędzy zaczynamy go podejrzewać o najgorsze. Mając rożne pomysły wetpaint.com postanowiło przeprowadzić wywiad z Ianem Hardingiem podczas TCA2012

Podejrzewamy, że jesteś A.

Mam taką nadzieję, ponieważ to dodałoby trochę pieprzyku do jego historii miłosnej. Coś jak : „Tylko żartowałem, jestem socjopatą”

Co w tej chwili oznacza dla Ezry torba pełna pieniędzy?

Co mogę powiedzieć w tej chwili, żeby nie zostać zwolnionym? Znaczy wiele. W tym momencie oznacza to duży bagaż – całkiem dosłownie. Będzie to interesujące odkrycie. Dowiecie sie o tym w dwóch odsłonach. Będzie to niesamowite.

Czy to może postawić związek Arii i Ezry w nieciekawej sytuacji?

Oczywiście. Nie wyobrażam sobie normalnych relacji w związku bez żadnych pytań, po odkryciu czegoś takiego, „OK teraz możemy więcej jeść”. Ezra nie gotuje. 😛

Czy to oznacza złośliwą stronę, o której nie mieliśmy pojęcia?

Niekoniecznie, ale Ezra nie jest taki dobry jakim się wydaje. To znaczy, poza związkiem z licealistką jest całkiem poukładany. Więc przy tym pojawią się pytania.

Czy to nie szokujące, skoro do tej pory uważaliśmy Ezrę za spokojnego i poukładanego faceta?

To będzie szokujące. Będzie kilka NIE-reakcji, kiedy dowiecie się co to takiego. Ale będzie warto.

Czy to jest coś, do czego dostaliśmy już wskazówki?

Nie, to coś zupełnie nowego.

To pewnie sam byłeś zaskoczony?

O tak, kiedy przeczytałem skrypt moja reakcja była: „OOOOH niesamowicie” . Więc jestem strasznie podekscytowany.

Czy możesz coś powiedzieć o finale?

To będzie szaleństwo, ale ja tak mówię co rok. Będzie kilka zwrotów akcji, pytań bez odpowiedzi, pytań bez odpowiedzi, pytań bez odpowiedzi i tak jeszcze kilka razy. Ale wracamy w styczniu.

A odcinek Haloween?

To będzie chore. Będę w nim, to będzie szalone.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-ian-harding-ezra-is-not-as-good-as-hes-made-out-to-be-exclusive?fb_pid=1343057448&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

Ciekawe jaki sekret ma Ezra? Nie jest to raczej A-sekret, ponieważ Ian mówi za dużo o tym. Może dziecko? Żona? A wy jak myślicie?

7 myśli na “Ezra nie jest taki jakim się wydaje!”

  1. Ja tam myślę, że ta kasa w szufladzie Ezry to pieniądze od Jeasona, pamiętacie to ogłoszenie o Ali? Może to Aria zabiła Alison i gdy chcieli wykopać ciało to ona pierwsza to zrobiła by się nie wydało, że to ona? No ale niby po co bawiła by się w te gierki z A skoro jest taka dobra by zabić Alison i jeszcze wykopać jej ciało??? Gdyby rzeczywiście to zrobiła to mogłaby migiem znaleźć A! Gdyby Aria miała ciało Ali to byłaby również A, bo przecież to A ma rzeczy z jej grobu, wtedy możliwe, że Ezra o tym wie i za to, że powiedział o tym Jeasonowi dostał kasę!

Dodaj komentarz