Ezra – plażowy przystojniak!?

     Mam nadzieję że pamiętacie o ,,plażowym przystojniaku”. Moja pierwsza myśl co do ostatnich wypowiedzi Olivera Goldsticka, a praktycznie jednej ‘’Jest coś, co zostanie odkryte i ujawnione (w sezonie 4B). To będzie narastało i będzie bardzo wybuchowe i szokujące’’, była taka że ujawniona rzecz to, to że Ezra był ,,plażowym przystojniakiem”.
     Spytacie pewnie ,,czemu?”. Więc przecież on był też tego lata w Cape May, jak zobaczyła Emily na zdjęciu (niepamiętam w którym odcinku).

Myślicie że to sensowna teoria? Piszcie komentarze czy jest ona możliwa.

40 myśli na “Ezra – plażowy przystojniak!?”

 1. Możliwe, że Ezra to Plażowy Przystojniak. W tej kryjówce A był list od Alison i było tam, że nie może powiedzieć o nim przyjaciółkom, bo by nie zrozumiały i, że ” jesteś lepszy w słowach niż ja”, a Ezra jest nauczycielem angielskiego i pisał chyba wiersze to jest dobry w słowach 😛

 2. ja już od dłuższego czasu podejrzewam, że Ezra to „plażowy przystojniak”. Przecież był w Rosewood wcześniej zanim jeszcze poznał Arię. Studiował na uczelni gdzie wykłada jej ojciec (był odcinek gdy Aria wychodząc z biura ojca wpada na Ezrę, mówi sorry i biegnie dalej). Wiadomo, że „plażowy przystojniak” był starszy, był studentem, bawił się na studenckich imprezach, na których bywała Alison. Moim zdaniem wszystko prowadzi do niego.

 3. Po finale 4a zaczęłam oglądać od początku pll i na razie jestem na 12 odcinku pierwszego sezonu. Póki co mam wiele wątpliwości, co do zdarzeń.
  1. Znaleziono ciało Alison, ale skoro Alison ma być żywa, to czyje może być to ciało? Przecież musieli robić sekcję zwłok, więc musieli zbadać materiał genetyczny zwłok i okazało się, że to Alison. Mogli albo zatuszować prawdę, albo to rzeczywiście mogła być Alison (i wtedy wersja pani Grunwald byłaby nieprawdziwa), albo może rzeczywiście Ali ma bliźniaczkę, albo nie badali DNA i wtedy wystarczyło samo potwierdzenie ze strony rodziny Alison, że to ona.
  2. Na pogrzebie Alison pojawił się Ezra, co jest dla mnie trochę dziwne, bo osobiście nie poszłabym na taką ceremonię, jeśli nie miałabym absolutnie nic wspólnego ze zmarłą osobą (pojawienie się Jenny też było dziwne, tak btw.)
  3. Alison spotykała się ze starszym facetem i na początku okazuje się, że to Ian. Jednak A, chce odwrócić uwagę od drugiego faceta (być może chodzi o Ezrę), z którym spotykała się Ali. Sądzę, że zabójca Ali nie mógł jej wybaczyć gry na dwa fronty, a jego duma na tyle ucierpiała, że chce ją dopaść (o ile żyje).
  4. Sekcja zwłok wykazała, że Alison została uderzona tępym narzędziem w głowę i uduszona. Wciąż mnie zastanawia, jeśli to nie Ali, to kto?!
  5. Pismo Fitza wygląda naprawdę łudząco podobnie do pisma A. Przypadek?
  6. Dziewczyny dostały wiadomość (kartka z informacją o zaginionej Alison) z dopiskiem, niedługo po tym jak Ezra przejeżdżał na rowerze.
  7. Bardzo często pokazywana jest maszyna do pisania w domu Ezry. Wiemy, że mama Arii dostała wiadomość od A, nim Aria dotarła do domu. Wiemy, że Ezra wiedział o zdradzie Byron’a.
  8. Marlene King zasugerowała, że wszystkie odpowiedzi dostaniemy w 3B. Jeśli nie chodziło o drugą część 3 sezonu, to może o mieszkanie Ezry (dla przypomnienia, numer jego mieszkania to 3B).
  9. Wiemy, że przez kilka odcinków 1a, Ezry nie było w Rosewood. Ponoć był w Nowym Jorku, ale na pytanie, co tam robił, odpowiadał wymijająco, aż stwierdził, że „musiał wszystko przemyśleć.”.
  10. Teraz najdziwniejsza sytuacja. Kiedy Mona miała urodziny, Ezra chciał się zobaczyć z Arią. Wiemy, że Noel widział ich w samochodzie, więc napisał na PRZEDNIEJ szybie „I see you”. Dziwi mnie fakt, że te „I see you”, które pokazał Ezra Arii następnego dnia było napisane inną czcionką i na TYLNEJ szybie auta.
  http://www.tinypic.pl/ro2nh67ublur <– przednia szyba
  http://www.tinypic.pl/o4hvi7uuzia1 <– tylna szyba
  11. Wiemy też, że Ezra dostał 50 tys. za rzekomą sprzedaż samochodu. Czyż to nie dziwne, kiedy na taką samą kwotę, wypisywał czek brat Ali ?

 4. 12. Był moment, kiedy A kręciło butelką i wypadło na Arię. A przesunęło wtedy butelkę na inną kłamczuchę.
  13. Dziwi mnie reakcja pani DiLaurentis, kiedy dowiedziała się, że ktoś pomieszkiwał w jej piwnicy. Sorry, ale ja bym wpadła w paranoję, na wieść o tym, że ktoś mieszka w moim domu i może mnie obserwować! Tym bardziej, że może to ktoś, kto zabił jej córkę. WTF?
  14. Dziwi mnie, jak to jest, że Era pojawił się w Halloweenowym odcinku. Przecież nie mógł spotkać się z Arią, bo miał mieć rozmowę kwalifikacyjną. Sądzę, że w jakimś stopniu zależy mu na Arii. Mam mieszane uczucia, ale jeszcze się łudzę, że jeśli nie będzie to powtórką z Tobiego z A-teAmie, to może naprawdę nie będzie tym, który usiłował zabić Alison. Tym bardziej, że wiele poświęcił dla Arii, bo mógł nawet wylądować w więzieniu. Po drugie jego miłość do Malcolma mnie rozczuliła. Może jest socjopatą, który potrafi udawać dobrego. Mam nadzieję, że nie. Zabieram się do oglądania kolejnych odcinków i będę się dzieliła spostrzeżeniami. XOXO :*

 5. Na zdjęciu nie ma Ezry, ale i tak wszystkie drogi prowadzą do niego. Masakra. Tak go lubiłam i chciałam, żeby był z Arią… 🙁 Jak jest zły, to po co się tak angażował ? Pomagał Emily, był na komisariacie jak Arię aresztowano. Chyba, że tropił Alison, potem je, a potem zakochał się w Arii i teraz chciał znaleźć Red Coat, żeby Aria miała luz w życiu, ale sama nie wiem. Bądź co bądź, Ezra to bardzo przystojny A. 🙂

 6. likeag6 wiesz w taki sposób, takim dużym zaangażowaniem odwracał uwagę od swojej osoby. Gdyby wszystko olewał, był kiepskim nauczycielem nie zdobyłby takiego zaufania wśród uczniów, a przede wszystkim wśród kłamczuch. On jest w A-teamie nie dla Arii. On ma w tym swój osobisty cel, o którym na razie nie wiemy. Ja wiem na 100% że jest „plażowym przystojniakiem”, bo tylko on został jako starszy facet w Rosewood, który mógł spotykać się z Ali. Wilden, Garett, Ian nie żyją. Został jeszcze Wren, ale to nie o niego tutaj chodzi on jest tylko małym pomocnikiem A.

 7. Powiedziałabym, że to bardzo prawdopodobne. Według mnie to było tak: To Ezra był z Ali, a nie Wilden. On był tylko chłopakiem Cece, a po wyjeździe zerwali. Wracając do Ezry i Ali; Ona myślała, że jest w ciąży, w jakiś sposób Ezra się o tym dowiedział i chciał ją zabić jednak p. Grunwald ją uratowała. Gdy Ali zniknęła z auta p. Grunwald Ali pobiegła do domu Cece gdzie ukrywała się. Ezra myślał, że zabił Ali jednak zaczął widzieć RC (Cece) i zwątpił. Zaczął się więc spotykać z Arią tylko po to, żeby wiedzieć jaki następny dziewczyny będą mieć ruch. (W między czasie wszedł do A-Teamu) Jednak wszystko wyszło z pod kontroli, ponieważ Ezra zakochał się w Arii. I wtedy -A stało się dla dziewczyn przez jakiś czas spokojniejsze. Niestety dowiedziały się o tym dwie RC. Usunęły go z A-Teamu i wtedy on chciał się ulotnić. A potem wrócił…

  Wiem, wiem moja teoria jest nie normalna, ale mniej więcej chyba realna?;)

 8. Mógłby być to zbieg okoliczności. Wilden mógłby być tam, ale nie mieć nic wspólnego z Ali. Wydaje mi się, że jak Ezra jest A to jakiś motyw ma. Może był wtedy w Cape May. Ale nie chciałabym, żeby to był on. Dalej nie mogę się otrząsnąć z tego, że jest A.

 9. dziecwczyny broniące Ezry 🙂 zrozumcie mówione było w wywiadach że wszystko co robi nie jest dobre , dla dziewczyn tym bardziej. dużo trzeba wam tłumaczyć żebyście zmądrzały i ogarnęły że on nie jest dobry ?

 10. Okay, z 13 odcinka pierwszego sezonu dotarłam do 21. Pojawiają się nowe rzeczy, które zaczynają być coraz dziwniejsze.
  1. Mellisa i Ian kłamią na temat pobytu w hotelu. Mellisa wpadła na kłamstwie stwierdzając, że kort i ocean są po jednej stronie.
  2. A pomogło Arii i Ezrze, kiedy Noel chciał opowiedzieć o związku nauczyciela z uczennicą. Przypadek? Nie sądzę.
  3. W 14 odcinku pierwszego sezonu Ezra nie chce by Aria została u niego w domu. Czyżby miał coś do ukrycia na ten moment?
  4. W 21 odcinku dowiadujemy się, że Ezra był zaręczony z Jackie, jednak ta odrzuciła zaręczyny. Był z nią dwa lata. Mówił, że była jego pierwszą prawdziwą miłością. Znamy już fakt, że starszy chłopak, z którym spotykała się Alison, miał dziewczynę. Czyżby to Alison rozbiła szczęśliwy związek Ezry? Może zagroziła, że udowodni, że dziecko będzie Ezry. Może to zrobiła i dlatego Jackie zerwała z Ezrą. Ciekawe, czy się pozbierał… (jeśli to on był tym drugim starszym chłopakiem, bo Ali miała też przygodę z Ianem).
  5. Mellisa miała być w ciąży z Ianem (nie po raz pierwszy zresztą, bo pierwszą ciążę poroniła, podobno…). Wiemy jednak, że ciąży nie było. Może nie tylko Ian potrzebował alibi. Czyżby Mellisa również go potrzebowała?
  6. Mellisa pogodziła się z faktem, że Ian miał przygodę ze Spencer. Łatwo przebacza, bo teraz postanowiła zamieszkać z Wrenem. Totalnie nie rozumiem…
  7. Garret odkrył związek Arii z Ezrą. Kto wie, może to dlatego zginął w Halloweenowym pociągu? Może nie dotrzymał umowy z Ezrą, że nikt się o tym nie dowie? Sądzę, że Ezra go zabił. To by tłumaczyło, że zjawił się niczym duch święty w tym pociągu. Jednak nie sądzę żeby chciał zsyłać na śmierć Arię. Nie wątpię, że żywi do niej jakieś uczucia, ale może i jest mordercą?
  8. Był moment, gdzie Ezra i Jenna rozmawiali ze sobą prawie że szepcząc. Później pojawiły się dziwne pytania ze strony Ezry (podpuszczał Arię, czy to na pewno Toby jest winny oślepieniu Jenny) o Jennę, które zmusiły Arię do powiedzenia prawdy.

Dodaj komentarz