Fani 'Emaya’ wysyłaja różowe długopisy do Marlene King apelując o prowrót Mayi

Wiemy jak oddani i obsesyjni potrafią być fani kiedy mowa o Pretty Little Liars, ale nigdy wcześniej nie widzieliśmy aż tak agresywnej formy: Zwolennicy Emai wysłali producentce tone różowo białych długopisów ze specjalnym napisem na nich.

Marlene pisała o tym na swoim twitterze, zawierając w swoim wpisie frazę   widoczną na każdym długopisie: “Chcemy Mai żywej i jej powrotu do serialu”. Patrząc na zdjęcie widać, że długopisów muszą być setki!

Niefortunnie dla fanów Emai, ABC Family już zatwierdziło, że Maya (Bianca Lawson) nie żyje, co zostanie udowodnione w 1 odcinku trzeciego sezonu: “It Happened ‘That Night’.” Więc  jeśli PLL nie zamieni się w serial z postaciami obdarzonymi nadprzyrodzonymi zdolnościami np. zombi (czemu jesteśmy absolutnie przeciwni), to Maya nie wróci na ekrany. Nigdy.

Jesteśmy pewni, że scenarzyści pomyślą o tym, żeby umieścić Maye w scenach z przeszłości, by dać nam chociaż wizualną satysfakcję zobaczenia Emily i Mai znowu razem.

Dobrej zabawy z długopisami, Marlene!

 

tłumaczenie: notalonee

źrodło: www.littleliars.cba.pl

3 myśli na “Fani 'Emaya’ wysyłaja różowe długopisy do Marlene King apelując o prowrót Mayi”

  1. Pomysł może i fajny, ale w przypadku osoby, która nie umarła, a np. zaginęła czy zniknęła na jakiś czas. Wątpię, że coś z tym zdziałają, musieliby zmienić cały scenariusz 🙂 Ale zgadzam się z Calebową – też bym chciała takie długopisy, bo ich nigdy mało, zawsze się gubią 😀

Dodaj komentarz