Filmy z aktorami PLL. Cz.3

Filmy z aktorami Pretty Little Liars

Cz.3


W poprzednich częściach znajdziecie:

– Christmas Cupid

– Kopciuszek: W rytmie miłości

– Pięć dziewczyn z Teksasu

– Kłamstwo

– Flicka 2

– Królowa balu

– Dziewczyny z drużyny 4

 

linki do poprzednich części:

http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pretty-little-liars-cz-1-4140

http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pll-cz-2-4158


W rytmie hip-hopu

(dramat)

Bianca Lawson (Maya)  w roli Nikki

Pasją nastoletniej Sary (Julia Stiles), dorastającej w małym miasteczku w Illinois, jest balet. Po śmierci matki dziewczyna przeprowadza się do ojca, muzyka, do Chicago i rozpoczyna naukę w tutejszej szkole. Zetknięcie z zupełnie nowym dla niej środowiskiem nie jest łatwe. Sara zaprzyjaźnia się z Murzynką Chenille, której bratem jest utalentowany Derek, gwiazdor klubu hip-hopowego. Derek wprowadza Sarę w świat hip-hopu, a wspólna pasja, taniec, staje się początkiem ich romansu. Na drodze do szczęścia młodych stają jednak uprzedzenia rasowe.


Krzyk 4

(horror)

Lucy Hale (Aria) w roli Sherrie Blake

Sidney Prescott, przed laty wplątana w serię makabrycznych zabójstw, przyjeżdża do Woodsboro, gdzie miały miejsce tamte okropne wydarzenia. Miasteczko jest ostatnim punktem na trasie promocyjnej jej książki – poradnika dla osób, które miały podobne przeżycia. Sidney spotyka w mieście szeryfa Deweya Rileya oraz dziennikarkę, a dziś pisarkę Gale Weathers. Oboje przeżyli ów krwawy koszmar, zgotowany mieszkańcom Woodsboro przez tajemniczego zabójcę. Teraz są małżeństwem. Niestety, pojawienie się Sidney sprowadza także mordercę. Nie tylko ona sama, ale jej przyjaciele oraz całe miasteczko znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo młode pokolenie na nowo odkrywa zasady zabijania.

Ty będziesz następna

(horror)

Julian Morris (Wren Kingston) w roli Andiego

Szóstka dziewcząt z bractwa wiedzie beztroskie, pełne imprez i zabawy życie w koledżu. Gdy jedna z nich, Megan, odkrywa, że jej chłopak dopuścił się zdrady, wszystkie postanawiają zemścić się na niewdzięczniku, pozorując przy nim śmierć Megan. Psikus przeradza się w tragedię, gdy nieświadomy niczego chłopak faktycznie zabija swoją byłą dziewczynę. Zszokowani morderstwem, wszyscy postanawiają zapomnieć o całym zajściu i żyć dalej swoim życiem. Jednak, gdy rok po ukończeniu nauki dziewczęta i bliskich, którzy znają ich sekret zaczyna prześladować tajemniczy zabójca, to okazuje się nie być wcale proste.

Piszcie propozycje filmów w komentarzach!

Miłego seansu ;D

6 myśli na “Filmy z aktorami PLL. Cz.3”

Dodaj komentarz