Filmy z aktorami PLL Cz.4 !

Filmy z aktorami PLL Cz.4

Lucy Hale (Aria) w roli Megan

Fear Island


(thriller)

Pięciu studentów, podczas przerwy wiosennej, spotyka się w chacie na opuszczonej wyspie. Po nocy pełnej alkoholu, studenci znajdują martwego dozorcę, a jedyna łódka znika. Zostawieni bez pomocy, mogą stać się ofiarą mordercy, który prawdopodobnie mści się za coś, co chłopcy popełnili. Studenci muszę przeciwstawić się mordercy, albo zginą jeden po drugim.

 

Lucy Hale (Aria) w roli Katie

Amanda Schull (Meredith) w roli Gwen

Sorority Wars

(dramat, komedia)

Kiedy nastoletnia dziewczyna idzie na studia, mniej ważne od ocen i zajęć jest to, do którego z elitarnych stowarzyszeń studentek trafi. Katie, córka założycielki Delty, jest pewna, że podąży w ślady swojej mamy. Kiedy wraz ze swoją przyjaciółką Sarą przyjeżdża na kampus, jest zachwycona tym stowarzyszeniem. Jednak wkrótce odkrywa, że tak naprawdę Delta niekoniecznie jest jej wymarzonym środowiskiem. Zdradzona przez Sarę, która po wielu latach przyjaźni chce wreszcie wyjść z cienia Katie, poniżona przez Gwen – przywódczynię Delty, postanawia się zemścić.

Sasha Pieterse (Alison) w roli Amy

Geek Charming

(komedia, familijny)

Dylan Shoenfield jest różową księżniczką Los Angeles Woodlands Academy. Ma najfajniejszego chłopaka, popularnych znajomych i właśnie taką torebkę, jaką by wszyscy chcieli. Ale gdy jej torebka wpada do fontanny, dziewczyna staje oko w oko z kujonem – Joshem Rosenem. W zamian za uratowanie torebki, Dylan zgadza się zostać bohaterką filmu dokumentalnego Josha. Ów film opowiada o popularnych ludziach z liceum. Dylan wprowadza nieśmiałego Josha na salony i jest zaskoczona tym, że kujon może okazać się fajny. Kiedy tak zwany Książę z bajki, chłopak Dylan, rzuca ją, jej społeczna pozycja jest zagrożona. Czy teraz zostanie królową jesiennego balu? Czy Josh wygra szkolny festiwal filmowy? Czy Dylan, z pomocą Josha, zdobędzie swoje „długo i szczęśliwie”?

Poprzednie części:

1 http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pretty-little-liars-cz-1-4140

2 http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pll-cz-2-4158

3 http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pll-cz-3-4192

Piszcie w komentarzach propozycje filmów!

5 myśli na “Filmy z aktorami PLL Cz.4 !”

Dodaj komentarz