Finał

Ian Harding udzielił wywiadu serwisowi TV Line, któremu zdradził kilka rzeczy dotyczących finału 2. sezonu „Pretty Little Liars” (w Polsce znanego jako „Słodkie kłamstewka”). Przede wszystkim, co na pewno ucieszy fanów, mamy się wreszcie dowiedzieć, kim jest „A”. To akurat wiadomo od dawna, ale Ian Harding twierdzi, że był zaskoczony rozwiązaniem. Poza tym według niego w finale mamy znaleźć „lepsze” rzeczy.
Ludzie będą mile zaskoczeni, a to nawet nie jest najlepsza część odcinka – co naprawdę mówi wiele. Musi się zdarzyć coś naprawdę niesamowitego w tym finale, skoro odkrycie, kim jest „A”, nie jest największym szokiem. Tyle na ten temat- Ian Harding
Co w takim razie będzie się działo? Czy coś między Ezrą (Ian Harding) a Arią (Lucy Hale)? Tego nie możemy być pewni, choć Ian Harding uspokaja, że związek dwojga bohaterów ma duże szanse dalszego trwania.
Na odpowiedzi przyjdzie nam poczekać do 19 marca, kiedy to finał 2. sezonu „Pretty Little Liars” zostanie wyemitowany.
Strona podaje, że jedna z dziewczyn zostanie zaaresztowana za moderstwo Alison.Wydaje mi się że to będzie Spencer. Potwierdzają to słowa Sashy Piterse (Alison) która udzieliła wywiadu  „Szczególną uwagę w finale przykuje Spencer”.
Pamiętajmy jeszcze o zwiastunie drugiej części drugiego sezonu, wiadomości od „A” :
– ktoś zaginie ( Lucas, Maya)
– kogoś odkryjemy ( tu chodzi pewnie o „A”)
– ktoś umrze (ma to ułatwić czyjś związek, cała szkoła ma przyjść na pogrzeb, a pamiętając wywiad A, lubi Paige, podjerzewam, że Maya umrze)

10 myśli na “Finał”

  1. dulcetsymphony

    Nie wydaje mi się by to Spencer ani żadna z dziewczyn została aresztowana za morderstwo, bo przecież serial będzie mieć 3 sezon. Główna bohaterka za kratkami ? Raczej mało prawdopodobne. Jedna z dziewczyn wcale nie musi oznaczać konkretnie tej czwórki dziewczyn.

  2. Ja uważam, że zginie któraś z mam głównych bohaterk. Jak wiemy Ella i Ashley już próbują dojść do tego kim jest A. Pam wraca – ona i Weronika mogą zostać w to wciągnięte, i mam coś dziwne przeczucie, że coś stanie się Toby’emu 🙁

  3. Maya umrze też mi się tak wydaje, jak po ostatnim odcinku policja przyszła do Emily w sprawie May. A przecież dużo osób wie, że były razem itd. Spencer aresztowana dosyć prawdopodobne. Tylko ona nie bała się Alison i umiała się postawić jej i A. Więc może A będzie chciało ją sprzątnąć z drogi, ale napewno jakoś z tego wybrnie. Coś bardziej szokującego niż odkrycie kim jest A ? Wątpie ! Od pierwszego odc. serialu na to czekamy nic lepszego nie będzie ”
    Ezria ! Miejmy nadzieje że twoje przeczucie się myli :< Ludzie do jasnej cholery on już dosyć wycierpiał ! ;/// :<<< POZDRO <3

  4. To głupie, nawet bardzo i nie chcę w to wierzyć, ale tak teraz mi wpadło do głowy, że jakby to Maya umarła mogliby zamknąć Emily, którą najpierw można by oskarżyć o zabójstwo Alison, a następnie Mayi, obie dziewczyny były bardzo blisko Em. To najmniej prawdopodobne raczej, ale coś takiego mi przeszło przez myśl czytając komentarze… a Spencer? nawet jakby została aresztowana pewnie szybko rodzice postaraliby się aby ją wypuszczono. Ja odbiegam już bardzo w przyszłość.. 😛

  5. Hmmm… nie sądzę by umarła Maya bo we wcześniejszym artykule było , że na pogrzeb osoby która umrze przyjdzie całe miasto . Myślę , że umrze Jena co ułatwi znacznie związek Tobiego i Spenser , wiadomo , że Jena zanim oślepła była znaną osobą , mogła się stać tak bardzo popularna jak Ali więc na jej pogrzeb mogło przyjść całe miasto. Spencer aresztowana , bardzo możliwe bo jako jedyna umiała się postawić Ali i jako jedyna dziewczyn wyszła za nią w dzień morderstwa więc bardzo prawdopodobne , że A to widziało i przesłało policji jakiś filmik na ten temat. Bardzo możliwe , że jak umrze Jena to oskarżą Spencer o morderstwo .

Dodaj komentarz