Fitzgerald pod lupą

Witajcie, 

ostatnio pod lupę wzięliśmy Wrena oraz Arię, zdania są podzielone. Może w końcu czas przyszedł na Pana Fitza? No to zaczynamy!

Przecież Ezra to ewidentny kłamca! Możemy się o tym przekonać przez to, że nie powiedział Arii o tym, że był zaręczony i o mało co nie wziął ślubu z Jackie. Nie powiedział także, że jego prawdziwe nazwisko to Fitzgerald. Schował przez Arią pieniądze w szufladzie na skarpetki. Nie powiedział jej, że zapłodnił wcześniej dziewczyne i ma dziecko.

 

Tak długo taił romans z uczennicą, a więc wiemy, że umie dotrzymać tajemnicy. Może ma ich znacznie więcej? Na przykład to, że jest w A-teamie? Hm.

Pamiętacie jak Noel skreślił ocenę C (czwórka) i zamienił ją na A (czyli szóstka). Fitz nie miał wtedy zadowolonej miny. Może nie tylko przez to, że uczeń go szantażował? Noel spojrzał się na niego znacząco jakby mówił „wiem co jej robisz”.

Jak już jesteśmy przy Noelu. „A” nigdy nie zrobiło niczego, aby uratować dziewczyny lub ich związku, raczej odwrotnie, ale za to Fitza i Arię zawsze ratował, na przykład wtedy gdy Noel chciał donieść dyrekcji na Fitza, a nagle znajdują u niego odpowiedzi na sprawdziany. Akurat wtedy. Ratując Fitza. „A” by tego nie zrobiło, ale Ezra może tak…

 

Pamiętacie wypadek Hanny, gdy to potrącił ją „A”? Przyszedł sms „wiedziała za dużo”, ale przecież Hanna nic nie wiedziała o tym, kto jest „A”, dowiedziała się jedynie, że Fitz kręci z Arią. TAK za dużo wiedziała.

 

Na początku serialu wiatr przywiał dziewczynom plakat o zaginionej Alison z napisem „Ding-dong, suka nie żyje”, przed momentem kłamczuchy widziały Fitza jeżdżącego na rowerze. Zbieg okoliczności? Przypadek? Przecież w Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem.

Poza tym po jakiego grzyba Fitz przyszedł na pogrzeb Ali?! Przecież podobno jej nie znał, był dla niej nikim, tak samo jak ona dla niego. Znał jedynie Arię, która była na pogrzebie, ale błagam… poznał ją 2 dni temu.

Jackie powiedziała do Ezry „Big Z”, potem Em dostała wiadomość od „A” „Czasem najprostrzą drogą od „A” do „B” jest okrężna droga”, a może nie do „B”? Może okreżną drogą jest przelecenie całego alfabetu, aż po „Z” i dotarcie do „B”? Hmmm…

Pamiętacie odcinek z  balem na który Em poszła z Tobym? Wróżka mówiła Spencer od jakiejś parze, która źle się dobrała i jedna z osób w  związku pragnie zemsty. Potem pokazały się zaraz dwie pary: Aria, która pobiegła za Fitzem i Em z Tobym. Ale jak widać Toby jest niewinny.

1×5:

Aria i Fitzy byli na jakimś wieczorku poetyckim w jakimś obskurnym barze gdzie spotkali jakiegoś kolegę Fitzgeralda ze studiów. Nie ważne. To było zakończenie opowiadania Ezry:

„I w jednej chwili jej życie było spełnione. Wszystko co znała, znikło dryfując w stronę letniego słońca” – brzmi znajomo? Może coś jak śmierć Ali która została zamordowana w lato.

Długo by wymieniać, ale to są na razie najistotniejsze wskazówki. Nie chciałam urazić fanów Ezrii – sama ich lubię, ale wszystkich trzeba traktować z dystansem, bo może okazać się, że w szafie trzyma czarną bluzę z kapturem i lornetkę!

 

źródło: http://ezrajesta.tumblr.com/

Tagi:

13 myśli na “Fitzgerald pod lupą”

  1. Przede wszystkim nie prawie wziął ślub tylko Jackie zerwała jedynie zaręczyny (o ślubie nie było mowy), który nauczyciel cieszyłby się z bezczelności ucznia? Przy plakacie że się tak zapytam GDZIE GO NIBY EZRA MIAŁ SCHOWAĆ? wszystko ok ale czy ktos zauważył że A w 3×07 WYPŁACA 50000 $ z banku? Ezrę łatwo oskarżyć patrząc po łebkach ale zwracajcie uwage na szczegóły, które Ezrę uniewinniają !!!!!!! To tylko 3 teorie obalone później napiszę więcej 😀

  2. może jest A – taki stuknięty pisarz, który szuka historii do książki. ezrA FITZgerald („i became a fitz” nie wiem dlaczego ten zwykły „rodzajnik?” tak mnie się rzucił na uszy) a no i od A do B… czyli od A do Z: ezrA fitZ to takie gdybanie

Dodaj komentarz