Gala Złote Kozy- zmiana daty

 

Z racji tego, że rozdanie „Złotych szczęk” cieszyło się takim powodzeniem, Święta Trójca w składzie: MoNiKa, Spens i Madii93 razem z zarządem stronki w składzie: Ezria Fankaa i Chi chcą Was zaprosić na rozdanie „Złotych Kóz”, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca, o godzinie 18 . Na gali zjawią się goście specjalni:

– Nicky

– Koza w dwóch odsłonach

– Harold

– Keegan

i gość specjalny w formie niespodzianki

Po gali odbędzie się After Party na którym oprócz znanych już wszystkim schabów w 3 smakach podamy również zakorkowane nietoperze w wysiedlonym sosie.

31 myśli na “Gala Złote Kozy- zmiana daty”

  1. według mnie takie wasze zabawy są idiotyczne i w ogóle nie śmieszne. jak chcecie się zabawić we własnym gronie to idźcie na piwno czy gdzieś, a nie zaśmiecanie stronkę, a innym nie dajecie pisać postów bo wam zaśmiecają -.-

  2. heelll – Jak się nie podoba to nie wchodź, raczej nikt za tobą tęsknić nie będzie gdy się na naszej „idiotycznej” zabawie nie pojawisz, a skoro jakieś twoje „posty” zostały odrzucone to widocznie nie były wystarczająco dobre 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  3. może i są,ale jest tu ich dużo mniej,nie to co kiedyś.
    i ja nie mówie ze te wasze gale są złe,tylko po prostu tego robi się coraz więcej niż teorii,które były do tej pory. i ja nie chce żeby moje komentarze was zrażały,ja po prostu chcę wyrazić moje zdanie i tyle.

  4. ogryzek chodzi ci o teorie wyssane z palca w stylu, cytuje: Osoba w czerwonym plaszczu to Melissa i osoba ktora rozkopywala grob Ali to tez moze byc Melissa.( te 2 postacie staly w jedym miejscu o tej samej porze Melissa raczej sie nie rozdwoila 😉 ) No prosze Cie te teorie wymyslone i naciagne byly bez sensu! A gale byly tylko 2 to jest zabawa widac ze nie masz poczucia humoru od czasu do czasu dobrze sie jest posmiac! Teraz sa teorie i spoilery z wiarygodnych zrodel a o tych wymyslonych teoriach zawsze mozesz sobie pogadac z kims na czacie jak chcesz!

Dodaj komentarz