Gala Złote Kozy- zmiana daty

 

Z racji tego, że rozdanie „Złotych szczęk” cieszyło się takim powodzeniem, Święta Trójca w składzie: MoNiKa, Spens i Madii93 razem z zarządem stronki w składzie: Ezria Fankaa i Chi chcą Was zaprosić na rozdanie „Złotych Kóz”, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca, o godzinie 18 . Na gali zjawią się goście specjalni:

– Nicky

– Koza w dwóch odsłonach

– Harold

– Keegan

i gość specjalny w formie niespodzianki

Po gali odbędzie się After Party na którym oprócz znanych już wszystkim schabów w 3 smakach podamy również zakorkowane nietoperze w wysiedlonym sosie.

31 myśli na “Gala Złote Kozy- zmiana daty”

  1. według mnie takie wasze zabawy są idiotyczne i w ogóle nie śmieszne. jak chcecie się zabawić we własnym gronie to idźcie na piwno czy gdzieś, a nie zaśmiecanie stronkę, a innym nie dajecie pisać postów bo wam zaśmiecają -.-

  2. heelll – Jak się nie podoba to nie wchodź, raczej nikt za tobą tęsknić nie będzie gdy się na naszej „idiotycznej” zabawie nie pojawisz, a skoro jakieś twoje „posty” zostały odrzucone to widocznie nie były wystarczająco dobre 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  3. kiedyś te forum było świetne,było mnóstwo ciekawych teorii itd.. ale teraz te forum zeszło na psy! co to jest? jakieś kozy,no prosze was….
    gdzie te wszystkie świetne teorie,wpisy gdzie były do tej pory? :C

  4. Ogryzek nie wiem o co Ci chodzi, przecież teorie są nadal, rozejrzyj się po stronie. A kozy? Nie pasuje Ci, to zwyczajnie zostaw temat. Nie chcesz się pośmiać? Twoja sprawa. Nas komentarze tego typu nie zrażą.

  5. może i są,ale jest tu ich dużo mniej,nie to co kiedyś.
    i ja nie mówie ze te wasze gale są złe,tylko po prostu tego robi się coraz więcej niż teorii,które były do tej pory. i ja nie chce żeby moje komentarze was zrażały,ja po prostu chcę wyrazić moje zdanie i tyle.

  6. ogryzek chodzi ci o teorie wyssane z palca w stylu, cytuje: Osoba w czerwonym plaszczu to Melissa i osoba ktora rozkopywala grob Ali to tez moze byc Melissa.( te 2 postacie staly w jedym miejscu o tej samej porze Melissa raczej sie nie rozdwoila 😉 ) No prosze Cie te teorie wymyslone i naciagne byly bez sensu! A gale byly tylko 2 to jest zabawa widac ze nie masz poczucia humoru od czasu do czasu dobrze sie jest posmiac! Teraz sa teorie i spoilery z wiarygodnych zrodel a o tych wymyslonych teoriach zawsze mozesz sobie pogadac z kims na czacie jak chcesz!

Dodaj komentarz