Garść newsów na temat 4a

W środę zakończył się sezon 3b, po którym dostaliśmy więcej pytań niż odpowiedzi.

Twórcy serialu postanowili być jednak dla nas litościwi i uchylili rąbka tajemnicy:

 • Oliwier Goldstick, na pytanie o książkowy watek z bliźniaczkami, powiedział Tv Guide: “We’re not exploring that” co oznacza „Nie wgłębiamy się w to”. Czy oznacza to, że nie odkrywają tego wątku terazczy w ogóle?
 • Oliwier zdradził również, że pojawi się większy wątek mamy Ali: “[Mrs. Dilaurentis] comes back and inhabits the house and her agenda for why she returned is intriguing and peculiar,” „[Pani Dilaurentis] wraca i zamieszkuje w domu, powód jej powrotu jest intrygujący i osobliwy,”- może chodzi o sprawę z Jasonem?
 • będzie więcej scen SPOBY! Keegan opublikował też to wideo:

Mar 19, 2013 | What a liar I am. Troian agrees by KeeganAllen on Keek.com

 

Keegan: Mowiłem, że jestem Kłamczuchem!

Toian:Myślałyście, że zginął? Jednak nie, jest tu ze mną. Właściwie, właśnie kręcimy wspólną scenę!

 

źródło: wetpaint.com

12 myśli na “Garść newsów na temat 4a”

 1. Alison Dilaurentis.

  Ali, ale to nie ta noc. Mówisz o 3×1, a ręka wydaje mi się, że jest z 1×1. Może to Spencer? Przecież wybiegła za Ali, Alison spotkała się z paroma osobami, potem ktoś ją zakopał. Spencer usłyszała krzyki i pobiegła w tamtą stronę. Rozglądała się, w końcu zauważyła, że z ziemi wychodzi ręka! Pobiegła tam, i pomogła Ali wyjść. Ta poprosiła Spence, aby nic nie mówiła dziewczynom. Że ma plan. Uciekła gdzieś, a zdezorientowana Spencer wróciła do domu, i nie powiedziała nic reszcie. To moja teoria.

 2. Alison Dilaurentis. – Wybacz, ale to chyba najgłupsza teoria, jaką słyszałam xD
  Spencer usłyszała krzyki? Skąd? Spod ziemi? xD
  Alison powiedziała Spencer, że ucieka i poprosiła ją żeby nic im nie mówiła, a ta spełniła prośbę? Jaaaasne, już to widzę. Znaleźli ciało Alison (ewentualnie jej siostry bliźniaczki), a Spencer nie zareagowała i jak głupia udawała, że to jej ciało, ta?
  No, błagam Cię xD Oglądasz uważnie ten serial, czy sobie przewijasz sceny co 30 sekund?

  Niektóre z was mają takiego hopla na punkcie tego serialu, że głowa mała. Tak wam wyobraźnia chodzi, że mogłybyście własny serial nakręcić. Szkoda tylko, że nie miałby on sensu, tak jak wasze teorie, od których roiło się w newsach, aż oczy bolały, a teraz w komentarzach ich pełno.

Dodaj komentarz