Gips Hanny

Czytałam coś o tym ostatnio, więc postanowiłam, że napiszę o tym artykuł. Jak wiecie, kiedy Hanna była w szpitalu, odwiedziła ją Alison, nie wiemy jednak, czy to nie był zwykły sen. Kiedy do Hanny przyszła Emily, Aria i Spencer zauważają na gipsie Hanny

 

wiadomość od -A.

 

 

Pytaniem jest: Czy Mona zostawiła tą wiadomość? Przecież Hanna znałaby pismo swojej najlepszej przyjaciółki, może już wtedy A team liczył więcej niż jedną osobę? A może Alison naprawdę żyje? Co o tym myślicie?

Tagi:

15 myśli na “Gips Hanny”

 1. Zastanawia mnie – to nie jest bezpośrednio komentarz do artykułu, ale akurat jakoś po jego lekturze przyszło mi to na myśl – że dwa fakty wzajemnie się podważają:
  1) jak było wyraźnie napisane w jednym z smsów „A” ma właśnie oznaczać skrót od Allison (a nie od „amator”)
  2) mogę się mylić, bo pamięć mam dobrą, ale krótką, ale prześladowca Ali z odcinka halloweenowego też podpisał się już „A”
  Jaki sens ma podpisywanie się „A od Allison” do faktycznej żywej Allison?
  I niestety tu odpowiedź jedyna która mi się na tę chwilę nasuwa to oczywiście rozwiązanie z książkowej wersji, chociaż to może nie przesądza sprawy.
  Czytam Wasze teksty i komentarze od dawna, ale wpisuję się pierwszy raz, więc witam wszystkich 😉

 2. To pewno Mona. W końcu to jej przyjaciółka musiała jakoś czuć się winnie że ją potrąciła. Poza tym miała tam dostęp cały czas i nikt nie uważał tego za dziwne że wchodzi do Hanny i tak siedzi np. jak śpi. A charakter pisma można zmienić..

Dodaj komentarz