Głosowanie

Mam dla Was propozycję kolejnego głosowania. Pomysł ten podsunął mi wetpaint.com. Wiemy, że Maya z kimś się spotykała gdy nie była z Emily. Może to jest jeden z dobrze Nam znanych panów? Co Wy na to? Moje propozycje to:

-Holden Strauss

-Jason Dilaurentis

-Wren Kim

-Noel Kahn

-Sam, niewidomy przyjaciel Jenny

-Garrett Reynolds

Jak wiemy, każdego z tych panów przez jakiś czas nie było w Rosewood, oprócz Sama i Garretta ale kto wie? A może sami macie jakieś propozycje? Głosujcie w komentarzach

A tu możecie zagłosować na wetpaint.com: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/who-is-mayas-exboyfriend-on-pretty-little-liars-5-likely-candidates-

27 myśli na “Głosowanie”

  1. Ja myślę , że Holden , bo w końcu też był nie było go w Roswood i prawdobodne ,że te ,,cukierki” lub jak on to później powiedziął Arii – tabletki wcale nie były tabletkami tylko narkotykiem. Mógł poznać się z mMayą na tym całym obozie. Poza tym jak umawia się z Arią i ona idze do Ezry to on może chodzić do Mayi? Wiem , ze jiby chodzi na te lekcje karate , ale moze poszedłtlko kila razy? A gdy Maya byłą na kolacji z Emily i jej mamą Holden nie był z nikim umówiony. Maya zaś zachowywałą się dziwnie. Tak jakby chciała się z tamtąd wyrwac.

  2. Mam taką teorię, że Maya kłamała o tym chłopaku. Pamiętacie jak reagowała na sms’y od niewiadomej nam osoby ? Wydaje mi się, że A również zajęło się Mayą, bo może znalazłam coś w domu Alison i wie za dużo. Z poprzedniego odcinka wiemy, że Maya zaginęła, może ma to jakiś związek.

Dodaj komentarz