Gwiazda PLL zapowiada zbliżającą się ciemność – wywiad z Janel Parrish

Styczeń zdaje się być wielkim miesiącem dla Janel Parrish, nie tylko dlatego, że daje gościnny występ w serialu CBS Hawaii Five-o, ale również ponieważ serial ABC Family Pretty Little Liars wraca z 12 nowymi odcinkami!

W tym wywiadzie, Janel mówiła o tym, że Toby jest w „A” Teamie i premiera sezonu 3B ukazuje jej powrót do Rosewood High jako Mona 2.0.

Ale czy ta nowa inkarnacja jest wynikiem owocnej rehabilitacji czy po prostu najnowszą fazą w masterplanie Mony? O to spytałem Janel Parrish kiedy zadzwoniła do ETonline by porozmawiać o premierze sezonu!

ETonline: Jaka była twoja reakcja na wieść o tym, że Toby jest osobą która pracowała z Moną?
Janel Parrish: „Nieeeeeeeee!” Kiedy dowiedziałam się, że to Toby, wpadłam w depresję, bo naprawdę kochałam Toby’ego! Był moim ulubionym chłopcem z PLL. Na szczęście w 3B dowiemy się więcej o tym jak i dlaczego Toby dołączył do Mony w A-Teamie; to łączy pare punktów, więc miejmy nadzieję, że fani dostaną pare odpowiedzi.

Byłem zaskoczony, że ten sezon zaczyna się z Moną z powrotem w Rosewood High.
Taa, to definitywnie zaskoczyło mnie tak samo, ale to było ekscytujące, że pozwolili mi wrócić do szkoły by grać inną stronę Mony. Wraca i mówi że jest z nią teraz lepiej – nagle jest tą dobrą dziewczyną z niewinnym wizerunkiem, ale na pewno będzie interesujące by zobaczyć jak dziewczyny reagują na to, że Mona jest znów tak blisko nich. Jestem ciekawa czy fani myślą, że jest z nią teraz lepiej czy nie.

Mona ma do czynienia z wieloma hater’ami kiedy powraca, z którymi musi się zmierzyć. Więc, czy powinniśmy zakładać, że jest inny powód dla jej powrotu?
Mona ma powód na wszystko co robi. Jest mistrzem umysłu. Jest niemożliwie mądra, ludzie ciągle jej nie doceniają i ona czerpie z tego korzyści. Myślę, że zawsze powinniście zastanawiać się nad jej czynami, bo ona nigdy nie robi niczego bez powodu.

Spencer zwraca się do niej jako „Mona 2.0” – jak ty opisujesz Monę 2.0?
Mona 2.0 jest dostrzegalnie upakarzana. Jest scena w premierze, gdzie ona przyznaje, że była nękana i torturowana kiedy była „Dziwaczną Moną” dawniej w podstawówce i prawie obwinia cztery główne dziewczyny za jej załamanie psychiczne. To jest Mona 2.0 o której mówi Spencer. Jest teraz przede wszystkim zupełnie inną postacią, ale one nadal jej nie ufają, bo wszytkie dziewczyny wiedzą do czego Mona jest zdolna. Pierwsze pare odcinków jest o tym kto wierzy, że Mona naprawdę się zmieniła, a kto nie.

Lucas też bierze udział w odcinku i powrocie Mony, w duży sposób. Co możesz powiedzieć o tej dwójce?
W pierwszym odcinku, jest mała wskazówka że Lucas pracuje dla Mony – fani zorientują się czym to jest i co to oznacza dla Biednego Lucasa. Znaczy, on zawsze jest w złym miejscu i w złym czasie. Myślę, że fani będą musieli zdecydować, czy on ma dobre zamiary czy nie, i czym on się ostatecznie zajmuje.

Czułem, że Halloweenowy odcinek naznaczony jest poważną zmianą w tonie serialu. Z łatwością można powiedzieć, że był to najmroczniejszy odcinek PLL jaki powstał. Czy ten ciemniejący ton będzie się pogłębiał w trakcie sezonu?
My bezustannie sprawiamy, że serial jest mroczniejszy i mroczniejszy każdego sezonu. Co kocham, i myślę że nasi fani też to uwielbiają. To jest najmroczniejszy sezon jaki kiedykolwiek mieliśmy, i będzie stawał się coraz ciemniejszy aż do finału, który oferuje pare ciekawych odpowiedzi na długo wyczekiwane pytania. To będzie naprawdę nieprzewidywalny serial dla wszystkich.

Wywiad przeprowadzony przez Jaretta Wieselmana dla ETonline

3 myśli na “Gwiazda PLL zapowiada zbliżającą się ciemność – wywiad z Janel Parrish”

  1. Sweet! Kocham Monę i te jej umysłowe gierki z A! Zapowiada się ciekawie! Nie chciałabym, by Mona się zmieniała, niech pozostanie takim „prawdziwym A” już na zawsze. Ale lubię ją też jako przyjaciółkę Hanny 🙂

Dodaj komentarz