,,Hanna i Caleb powinni niedługo wziąć ślub!”- wywiad z Tylerem Blackburnem

Odkrycie, że Toby jest częścią A-Teamu wywróciło świat Pretty Little Liars do góry nogami. Ale obsada nie zawsze wiedziała, że Toby miał być tym, kto zdradził dziewczyny. Tak naprawdę, nakręcono kilka alternatywnych zakończeń do 12 odcinka 3 sezonu, w każdej ujawniając inną osobę jako członka A-Teamu.

Jedną z nich był Caleb, co wydaje się szalone na samą myśl. Co Tyler Blackburn o tym myśli? Opowiedział nam również o Haleb oraz o tym, co czeka Caleba w zimowym sezonie.

Wetpaint Entertainment: Więc nie zapowiada się na to, że będziesz w A-Teamie.

Tyler Blackburn: Nie. To znaczy, jest zawsze możliwe zakończenie, że Caleb będzie w A-Teamie, ale wybrali Toby’ego. Byłem przygotowany na oba przypadki. Nie mam nic przeciwko. Podoba mi się pomysł, że on [Caleb] jest kimś, jakby rycerzem w lśniącej zbroi. To naprawdę fajna rola.

WE: Zagrałeś scenę w słynnej bluzie z kapturem. Jak było?

TB: Świetnie. Po prostu super. Byłem gotowy na wszystko i zagrałem tą scenę. Pomyślałem potem: „Cóż, zobaczymy co się wydarzy dalej”, lecz oni stwierdzili: „To zdecydowanie będzie Toby”. Ale dla mnie to w porządku.

WE: Co wydarzy się wiosną u Caleba?

TB: Wiele problemów rodzinnych, z którymi Caleb będzie musiał sobie poradzić, co zbliży go z Hanną. Spowoduje to jednocześnie trochę przeszkód, ale w końcu jednak wzmocni ich związek. Czekam tylko jak wezmą ślub, czy coś w tym stylu. Przeszli już tak dużo. Powinni wziąć ślub i mieć dzieci.

WE: A gdzie tu zabawa w szczęśliwych związkach?

TB: No wiem…

WE: Co mogłoby ich rozdzielić?

TB: W tym momencie, naprawdę nie mam pojęcia. Wydaje mi się, że to musiałoby być coś wielkiego. Zastanawiam się, czy wyjdzie na jaw, że [Hanna] pocałowała Wrena.

WE: Wszystko jest możliwe. Ale nie w miejscu, gdzie jesteście teraz?

TB: Nie. Lecz zawsze może wrócić i cię dopaść.

WE: Czy Caleb jest teraz bardziej sojusznikiem dla dziewczyn?

TB: O, tak.

WE: Pozwolą mu na więcej? Gdzie doprowadzi ich część tajemnicy?

TB: Niekoniecznie od razu stanie się piątą kłamczuchą (żartuje). Musieliby zmienić intro. Wszystkie dziewczyny wokół, a ja leżę przed nimi w trumnie (śmieje się i naśladuje Lucy Hale przykładającą palec do ust). Nie, a tak na serio, to on na pewno wyciągnie pomocną dłoń. I sądzę, że teraz Hanna bardziej stara się go chronić, bo był bliski śmierci przez ten postrzał. Nie mogę za bardzo niczego zdradzić, lecz sprawa zatacza koło. A Caleb bardzo pomaga.

WE: Jest odcinek, którego szczególnie nie możesz się doczekać? Coś, co zajmuje wszystkim myśli?

TB: Uważam, że każdy odcinek ma w sobie coś takiego. Nie mogę udzielić ci żadnej dobrej odpowiedzi, ale szczerze, powstało parę świetnych scen właściwie z każdym. Jest dużo członków obsady w serialu, więc to nieuniknione, że tak wiele się wydarzy.

6 myśli na “,,Hanna i Caleb powinni niedługo wziąć ślub!”- wywiad z Tylerem Blackburnem”

  1. aska to po co to czytasz skoro wiadomo, że jeżeli wchodzisz na taką stronę to są tu spoilery dotyczące 3 sezonu, a nie 1, więc następnym razem zanim coś napiszesz to przemyśl to dokładnie, bo zrobiłaś w tym momencie z siebie idiotkę..

Dodaj komentarz