Historia Petera Hastingsa : bajka czy prawda

wetpaint.com opublikował artykuł dotyczący historyjek Petera Hastingsa (Nolan North)

 

W ciągu ostatnich kilku odcinków dowiedzieliśmy się paru nowych rzeczy o Peterze Hastingsie. Z tak dużą ilością wskazówek musimy bliżej przyjrzeć się jego opowieściom o Melissie (Torrey DeVitto), Alison (Sasha Pieterse) i kupie kasy.

W 2×20 „CTRL:A” Peter mówi Spencer, że nie był szantażowany przez Alison.

W ostatnim odcinku „Father Knows Best” Melissa zasugerowała, że Peter wydawał się „wyzwolony”, gdy okazało się, że Ali zaginęła, co sprawiło, że Spencer zaczęła podejrzewać o zamieszanie ojca w sprawę Alison.

Młodsza córka znalazła czek na 15000$ z czasu zaginięcia przyjaciółki w biurku ojca. Kiedy go o to zapytała dał jej skomplikowane wyjaśnienie. Powiedział, że Melissa przyznała się do zastraszania i wysyłania wiadomości do Ali, więc kiedy panna DiLaurentis zaginęła Hastings zrozumiał, że Melissa może stać się główną podejrzaną, dzięki prześladowaniu Ali.

Przyznał, że wpłacił prywatnemu detektywowi 15000$ w gotówce, aby spróbował odnaleźć Alison, albo znaleźć więcej dowodów na to co się z nią stało, dlatego miał teczkę z jej zdjęciami.

Zastanówmy się nad kilkoma szczegółami.

  • Prywatny Detektyw nie potrzebowałby do odszukania zaginionej osoby tylu zdjęć.
  • Dlaczego aż tyle?
  • Dlaczego niektóre z nich wydawały się pocięte?
  • Jeśli pan Hastings dał te zdjęcia detektywowi, później dowiedział się o śmierci Ali, dlaczego nadal je trzyma?
  • To podejrzane, że Peter dał detektywowi akurat tyle pieniędzy ile trzymała Ali.
  • Dlaczego Melissa nie była podejrzaną w sprawie Alison?
  •  To, że jej ojciec wynajął detektywa nie oznacza, że zlikwidował wszystkie groźby z telefonu Ali. A gdyby nawet, to przecież policja ma od tego ekspertów.

Chcielibyśmy wierzyć, że to co mówią Hastingsowie (prócz Spencer) jest prawdą. Niestety, mamy przeczucie, że zarówno Peter jak i Melissa kłamią.

Tu znajdziecie oryginalny artykuł : http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/breaking-down-peter-hastings-story-on-pretty-little-liars-why-we-dont-buy-it?fb_pid=1330456784&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

I co Wy na to? Co jeszcze ta rodzina ukrywa?

7 myśli na “Historia Petera Hastingsa : bajka czy prawda”

  1. moze Peter chronil Melisse, moz ALi wiedziala, dowiedziala sie potem, ze te sms, z pogrozkami wysyla A i zaczela szantazowac Melisse, ta sie zwrocila o pomoc do ojca, ten zaplacil Ali 15tys i miala sie odczepic, a moze tego nie zrobila i melissa albo jej ojciec ja zabili.

Dodaj komentarz