Ian Harding o „soczystym” finale i kłopotach w raju

We wcześniejszym poście przecztyaliśmy o  reakcji serialowego Ezry na ujawnienie tożsamości A i nadziei na dalszy związek z Arią. Na uk.eonline.com  pojawił się wywiad z Ianem Hardingiem.

Odliczanie czas zacząć. 19 marca dowiemy się wreszcie, kto od dwóch sezonów zatruwa życie Kłamczuchom. Przeprowadziliśmy z odtwórcą roli Ezry na temat finału, przyszłości Ezry w Rosewood i bardzo popularnej pary – EZRII. Jaka była jego reakcja, kiedy dowiedział się kim jest A? I dlaczego fani Arii i Ezry powinni zacząć się bać?

Ian przyznaje że jego pierwszą reakcją na ujawnienie tożsamości A było:

„O nie! Znowu jestem bez pracy?Co jest?”

Mówi również, że jest więcej rewelacji niż tylko spotkanie oko w oko.

„Kiedy dowiedzieliśmy się kim są, pomyślałem – to ma sens”

Ale im bliżej było końca finału, sprawy skomplikowały się jeszcze bardziej, więc nie było już tak prosto.

„Yay! I wtedy coś się wydarzyło”

O finale Harding powiedział tylko :

„Jest soczysty i wali po twarzy niespodziankami”

A jeśli chodzi o Arię i Ezrę i ich związek w finale Ian mówi:

„Poważna decyzja zostanie podjęta i jest to duży krok. To wszystko albo nic”

W finale fani tej pary powinni przygotować się na to, że będzie niefajnie

„Związek Arii i Ezry przejdzie wiele testów. Dopadnie ich rzeczywistość” mówi „Wiele przeszli. Mniej lub bardziej wystawili związek na próbę, mówiąc o nim Elli (Holly Marie Combs) i Byronowi (Chad Lowe). Zrobili to razem ale myślę, że nie zdają sobie sprawy z tego, że muszą zrobić więcej, jeśli chcą by to zdało egzamin”

Jeden z tych testów będzie kontynuował Byron, który jest przeciwko temu związkowi do tego stopnia, że załatwił Ezrze pracę w innym stanie. Fani EZRII, niestety boski nauczyciel rozważa przyjęcie tej pracy.

„Mimo, że wie, że Byron chce się go tylko pozbyć z miasta, dlaczego miałby nie przyjąć tej pracy. Przeskoczyłby kilka szczebli kariery”

Kolejny zły znak?

„Będzie kilka odcinków, w których może mnie nie być. Ezra będzie musiałposzukać samego siebie. Widziałem wiele Chada Lowe na planie. Zostawiam Was z tym”

Więc czy jest szansa, że Byron przyjmie postawę żony i da szansę związkowi córki z byłym nauczycielem? Ian mówi, że to nie tak, daje nadzieję…przed rzuceniem rękawicy!

„Mogliśmy walczyć o coś zupełnie innego. Nie wiem” mówi „Nie uważam tego za hipokryzję, nawet patrząc na jego przeszłość. Może być ostro”

Jeśli mielibyśmy robić zakłady kto wygra, to dalibyśmy pieniądze na zwycięstwo Ezry. Tak tylko mówimy.

Tu macie filmik z wywiadu

 

A tu znajdziecie oryginalny artykuł :

http://uk.eonline.com/news/watch_with_kristin/pretty_little_liars_ian_harding_teases/297140

9 myśli na “Ian Harding o „soczystym” finale i kłopotach w raju”

 1. „Ezria fans will also be happy to hear that Marlene thinks the finale (Season 2, Episode 25: “UnmAsked”) is the best Ezria episode of the winter season. There you have it: Season 2 has been a rough road for Ezria, but there’s a big reward at the end of the journey.”

  Yaaaaay , możemy być spokojni co do ich związku 🙂

 2. Czy ja wiem ?
  „Poważna decyzja zostanie podjęta i jest to duży krok. To wszystko albo nic”
  Przez to zaczęłam się nad tym zastanawiać .
  No i ta cała scena łóżkowa która ma być w ostatnim odcinku..
  Kto wie ?

 3. oświadczyć się? hmm, z mojego punktu widzenia to jest nie do wykonania.. ale przecież przed nami jeszcze dwa (?) odcinki przed wielkim pięknym końcem 🙂 także nigdy nie wiadomo.. ale myślę ,że to by był za duży krok.. zobaczymy

Dodaj komentarz