Informacje od Marlene King

Marlene King słynie z tego, że często wypowiada się na temat ‘’Pretty Little Liars’’ i lubi dzielić się spoilerami dotyczącymi serialu za pośrednictwem Twittera. Ostatnio zgodziła się udzielić wywiadu portalowi tvline.com, w którym podzieliła się kilkoma informacjami, m. in. na temat finału czwartego sezonu i powrotu Caleba do hitu ABC Family. Jesteście gotowi na porcję newsów prosto od producentki i scenarzystki PLL? No to zaczynamy!

4×24- ‘’A is for Answers’’:

– Marlene zdradziła, że w finale dowiemy się kto zakopał Ali.

– Pani DiLaurentis ‘’jest częścią tego, co stało się tej nocy, której Ali zaginęła jak i tego, co dzieje się w teraźniejszości’’.

– producentka twierdzi, że na rzecz kręcenia flashbacków z nocy zaginięcia Ali zrobiono około 20 żółtych topów, których nie można już kupić.

– w finale dowiemy się więcej na temat relacji Alison- Ezra: ‘’finał pokaże jak i gdzie się poznali [spotkali] i jaka tak naprawdę była relacja między nimi… Jest coś, co wydarzyło się kiedy się spotkali, co sprawia, że jest to bardzo interesujące. Możecie być zdziwieni tym, kto był łowcą a kto zwierzyną’’.

– zapytana o rozwój wydarzeń między Emily a Paige, King powiedziała, że w poprzednim odcinku Kłamczuchy opuściły Rosewood i w kolejnym odcinku już tam nie wrócą. ‘’Więc te emocjonalne historie obejmujące dziewczyny i chłopaków [kłamczuch] zostały na jakiś czas odłożone’’.

– zapytana o to, czy dziewczyny spotkają Noela w Philly, King powiedziała: ‘’Mimo, że dziewczyny są w Filadelfii, Alison powraca do nocy kiedy zaginęła, więc tamta historia rozgrywa się w Rosewood. On może być w którymś z tych miejsc.

– Melissa pojawi się w finale zarówno we flashbackach jak i w scenach dotyczących teraźniejszości.

Powrót Caleba:

– Caleb powróci w 5. sezonie, jednak będzie odmieniony przez to, co wydarzyło się w Ravenswood.

– zapytana o to jak powrót Caleba wpłynie na relację Hanny z innymi chłopakami, np. z Travisem Marlene odpowiedziała: ,,Kocham Hannę i Caleba razem i sądzę, że ich ostatni moment w Ravenswood pokazał w jakim momencie [związku] wtedy byli. Ich cudowny pocałunek był taki słodko- gorzki. Wiedzieli wtedy, że nie mogą być razem, ale to było wtedy’’.

Setny odcinek ‘’Pretty Little Liars’’:

– Marlene powiedziała, że to właśnie ona jest odpowiedzialna za napisanie tego odcinka. ‘’Mamy przy tym dużo frajdy […] Nie jest to ani premiera, ani finał, ale chcemy, żeby ten odcinek był odbierany jako bardzo specjalny’’.

Początek sezonu 5:

– Na pytanie czy sezon 5. Rozpocznie w miejscu, w którym zakończy się sezon 4. King odpowiedziała: ‘’Letnia premiera jest trochę jak część finału. Oba odcinki są wielkie i odważne […] premierę sezonu 5 można odczuć jak finał, mamy z tym wiele zabawy”.

Kiedy Pretty Little Liars mogłoby się skończyć?:

‘’Znamy zakończenie serialu i nie jest ono częścią 5. sezonu. Wiem, że serial nie skończy się na pięciu sezonach mimo że nie dostaliśmy jeszcze przedłużenia na sezon szósty. Finał piątego sezonu definitywnie wprowadza nas do sezonu szóstego. Myślę, że tak długo jak nam nie powiedzą [żeby kończyć], będziemy to pisać w ten sposób. Znamy zakończenie i jesteśmy przygotowani na to, żeby tam dotrzeć, ale potrzebujemy 12.- odcinkowego przygotowania do tego, żeby tam się znaleźć‘.’

Źródło: tvline.com

3 myśli na “Informacje od Marlene King”

  1. Czyli jednak zamierzają ciągnąć to w nieskończoność…bardzo lubię ten serial, ale 6 i więcej sezonów to już chyba zbyt wiele….zabiją wtedy już wszystkich w tym miasteczku 😉 a potem po kolei każda z dziewczyn będzie A, bo tak na prawdę dużo osób nie zostało…a to że rodzice prześladują swoje dzieci to też troche przegięcie…

Dodaj komentarz