JAKI FILM OGLĄDAŁO „A.” W KOŃCÓWCE ODCINKA 4×18?

Być może ta wskazówka jest tylko przedsmakiem kolejnego odcinka „Pretty Little Liars”, stylizowanego na filmy noir z lat ’40 XX w. … a być może jest jakąś podpowiedzią co do tożsamości „A.”, ukazanego w końcówce odcinka 4×18 (nie wiadomo czy był to Ezra czy nie). Kto wie?

A więc filmem, który oglądało „A.” jest „Mroczne przejście” („Dark Passage”) z 1947r. z Humpreyem Bogartem oraz Lauren Bacall w rolach głównych. Poniżej znajdziecie opis tego filmu.

Vincent Parry (Humphrey Bogart) został niesłusznie oskarżony o zamordowanie żony. Obciążyły go zeznania niejakiej Madge Rapf (Agnes Moorehead), rzekomej przyjaciółki ofiary. Parry został skazany. Ucieka z więzienia, by odnaleźć prawdziwego zabójcę. Pierwszym człowiekiem, którego spotyka, jest Baker (Clifton Young). By nie zostać rozpoznanym, ogłuszył mężczyznę i zabrał mu ubranie. Na drodze zatrzymuje się samochód. Za kierownicą siedzi kobieta, Irene Jansen (Lauren Bacall). Vincent jej nie zna, za to ona wie o nim prawie wszystko. Zbieg znajduje schronienie w jej domu.” /filmweb/

 

1 myśl na “JAKI FILM OGLĄDAŁO „A.” W KOŃCÓWCE ODCINKA 4×18?”

Dodaj komentarz