Jakie tabletki Mayi znalazł 'A’ w jej torbie?

Poprzedni odcinek PLL (3×05) był dosyć 'niezwykły’,ponieważ była w nim mowa o takiej ilości alkoholi i narkotykach,więcej niż widzieliśmy do tej pory w serialu.Paige wypiła za dużo,Aria znalazła Milizopam w pokrowcu Lucasa na aparat,a 'A’ znalazło przepisane fiolki pigułek Mayi w jej starej torbie.Czym dokładnie były te tabletki i co było napisane na etykietce?

Po przybliżeniu zdjęć i wykonaniu różnych opcji dzięki którym przybliżylibyśmy sobie napisy na pudełkach,dostrzegliśmy parę wskazówek.Po pierwsze, mamy wrażenie, że tabletki Mayi kompletnie różnią się od Milizopamu.Dlaczego?Z dwóch powodów.

Na etykietce Mayi tabletek jest napisane ,,Przyjmować jedną tabletkę, dwa razy dziennie razem z jedzeniem”.Jeśli fikcyjny Milizopam powoduje utratę pamięci oraz senność,nie wyobrażamy sobie żeby doktor przepisywał je dwa razy dziennie zdrowej nastolatce.Po drugie,po przyjrzeniu się z bliska tabletkom Mayi widać, że są to dwu kolorowe kapsułki.Milizopam w Ari dłoniach był błekitny i miał owalny kształt.

Więc tylko dlatego że widzieliśmy jak 'A’ trzyma w ręce tabletki Mayi nie oznacza koniecznego powiązania Jenny i Lucasa do 'A-teamu’.Pamiętajcie że Lucas miał tabletki 'tamtej nocy’,a Jenna prowadziła auto 'tamtej nocy’.Dalej nie ma dowodów na powiązanie 'A’.

Dalej zastanawiamy się czy to 'A’ jest odpowiedzialne za zabójstwo Mayi.Skąd 'A’ miałoby torebkę Mayi,gdyby nie zabrało jej tego zaraz przed śmiercią?

 

 

 

 

źródło: wetpaint.com

5 myśli na “Jakie tabletki Mayi znalazł 'A’ w jej torbie?”

  1. Moim zdaniem, Lukas dostał Milizopam od Mony, pamiętacie jak wchodził do niej do zakładu psychiatrycznego. Emily czytała, że leków tych używa się do zapobiegania agresji. Czyli Mona mogła takie dostawać. Nie zjadała ich, tylko dała je Lukasowi.

Dodaj komentarz