Janel o graniu Mony i jej motywach.

Mona była przerażająca jako A, kiedy nie wiedzieliśmy jeszcze o tym i teraz po poznaniu jej tożsamości jest jeszcze bardzo straszna. Jednak nigdy nie znaliśmy jej celów.  W odcinku „Crazy’, Mona pomogła Kłamczuchom poprzez zaszyfrowane wiadomości. Czy to znaczy, że jest po ich stronie?

Na TCA 2012 Janel mówiła, że nie wiedzą, jakie są motywy Mony i jest to jej ulubiona część. Czyżby tajemniczość była ulubioną cechą aktorki, grającej Monę?

„ Ona była ekstremalnie nieprzewidywalna, co sprawiało mi dużo frajdy grając ją”, Janel wyjaśniła to. „ Nie wiesz po czyjej jest stronie,  gra Kłamczuchami lub  naprawdę chce im pomóc, a jeśli to ona naprawdę pociąga za sznurki,  czy pracuje dla kogoś. (-A team)

A wy jak myślicie, po której stronie jest Mona?

źródło – wetpaint.com

8 myśli na “Janel o graniu Mony i jej motywach.”

  1. według mnie ona jest sterowana przez kogoś (A), a po czyjej jest stronie, hm.. według mnie po stronie A, ale chce pomóc dziewczynom, bo być może ta pomoc jest tylko przykrywką by je zniszczyć ? albo jest po stronie dziewczyn, bo zależy jej na Han.. trudno powiedzieć 😀

  2. Ja uważam, że Mona jest po stronie dziewczyn, a konkretnie Hanny. Nie ufa Arii, być może ma powód. W psychiatryku chowa się przed -A. Według mnie Wren współpracuje z -A. Bo on pracuje w Radley od kiedy Mona tam jest. Potem wnosi prośbę o przeniesienie jej do New York.

  3. ludzie może to teraz nie na temat ale znalazlam w necie informacje że IMMD to centrum medyczne zajmujące się badaniem DNA to może miec coś wspólnego z ta bransoletką którą Spencer znalazła z Jasonem i na ktorej jest niby krew Hany

  4. Moim zdaniem Mona bardzo by chciała pomóc Hannie uwolnić się od A, ale być może A-team ma coś na nią, a ona nie chce by to wyszło na jaw. Nie myślałam za dużo nad tym co to by mogło być, ale miałoby to sens według mnie . : )

  5. A może A. zawarło układ z Moną, że ma udawać, że to ona jest A., ale nie dotrzymało słowa i teraz Mona jest po stronie dziewczyn? W końcu Mona mówiła do kogoś ,,Zrobiłam wszystko co mi kazałaś/eś” do kogoś w odcinku, w którym dowiadujemy się, że to ona jest A. Więc może ona jest po stronie dziewczyn, a wcześniej A. ją zmusiło, lub przekupiło do udawania A.?

Dodaj komentarz